Файл: азастан Республикасыны Білім жне ылым министрлігі Шыыс азастан облысы білім басармасы.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 04.02.2024

Просмотров: 23

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі

Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы

«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» КМҚК

Бекітемін______________

Әдіскер: Табилтай С.

Келісемін_____________

Сынып жетекшісі: Советбекова А.С.
Сабақ жоспары

Тақырыбы: Бақыт құсы

Өтетін орны: «№23 ЖОББМ» КММ

Сыныбы: 3 «а»

Мерзімі: 24.11.21

Тобы: 34

Машықкер: Болатова Аружан

Бағасы: _____________

Семей қаласы, 2021 жыл


Бөлім:

3-бөлім: Уақыт

Машықкердің аты-жөні:

Болатова Аружан Сымбатқызы

Күні:

24.11.21.

Сыныбы:

3 «а» Қатысушылар саны: 22 Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Бақыт құсы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

3.3.2.1 – шығарма кейіпкеріне хат, ертегі (кейіпкер қосу, соңын өзгерту), әңгіме (оқығаны, көргені бойынша) жазу.


Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар: мәтіннің тақырыбын анықтай алады, негізгі ойды табады.

Көптеген оқушылар: Мәтін бойынша әңгіме жаза алады

Кейбір оқушылар: берілген тақырып бойынша ой қорыту жасай алады.


Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1 0 минут

Ұйымдастыру кезеңі:

  • Оқушылармен амандасу, кезекшілер есебін сұрау;

  • Шаттық шеңберіне тұрғызу;

  • Психологиялық ахуал тудыру;

  • Үй тапсырмасын сұрау;

Оқушылар мұғаліммен амандасады, кезекшілік есебі беріледі.

Оқушылар шаттық шеңберіне тұрып, бір біріне жылы лебіздерін білдіреді, үй тапсырмасына жауап береді.

Жарайсыңдар!????

Оқулық, жұмыс дәптері

Сабақтың ортасы

1 5 минут

Жаңа тақырыппен таныстыру.

Мәтінмен жұмыс:

1-тапсырма.

Ашық микрофон” әдісі

«Бақыт құсы» деген сөзді естідің бе? Ол қандай болады? Сипаттап айт.
І.Оқылым. Ертегіні түсініп оқы.

«Бақыт құсы» (Ертегі)

Тыңдалым. Рольдерге бөліп оқыту.

Автор, әкесі, Әмзе, қария.



Сұрақтарға жауап береді

Ертегіні түсініп тыңдайды, рөлге бөліп оқиды

Өте жақсы!

Микрофон

5 минут

Сөздікпен жұмыс

Бел бекем буып – тәуекел етіп

Қырсыз- жалқау,икемсіз.

Қырау түсе бастаған кез-қартая бастаған шақ.


Даптерлеріне сөздікті жазады

Бәрекелді!

Жұмыс даптері

1 0 минут

ІІІ.Жазылым.Топтық жұмыс.

1топ. Жолға шыққалы жатқан Әмзеге хат жолдап

ақылыңды айт.Мүмкін сенің ақылыңнан кейін ойланып қалар.

2 топ. Бақыт құсын қайтару үшін Әмзеге қандай кеңес бересің ?

3 топ. Мәтінге сипаттама беру


Топтасып тапсырма орындайды



Жарайсыңдар!

Ақ парақтар, түрлі-түсті қалам.

Сабақтың соңы

5 мин.


Рефлексия: «Білім ағашы»

Үй тапсырмасы: “Бақыт құсы” мәтінін мазмұндау

.

Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлері жайлы таратылған стикерлерге жазып, ағашқа жабыстыру арқылы сабаққа қорытынды жасайды.


Керемет!

Стикер



Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз?

Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау




«Диалог және қолдау көрсету», «Тапсырма», «Жіктеу».
Саралау тапсырмаларды іріктеуді, белгілі бір оқушыдан күтілетін нәтижені, оқушыға жеке қолдау көрсетуде, оқу материалы мен ресурстарды оқушылардың жеке қабілеттерін ескере отырып әзірлеуді қамтиды.

«Мадақтау сөз» әдісі.

1-10 баллдық жүйе бойынша бағаланады.

Денсаулық сақтау технологиялары.

Сабақта сергіту жаттығулары мен белсенді жұмыс түрлерін қолданамын.

Осы сабақта қолданылатын

Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары орындалады.

Жалпы бағалау

Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз.

1:

2:

Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз.

1:

2:

Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аудару керек?

1:

2: