Файл: Компьютерде зіе зиян келтірмей алай жмыс істеуге болады.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 04.02.2024
Просмотров: 89
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
VБӨЛІМ. Компьютер және қауіпсіздік 5.7. Шағын жобаларды орындау | Мектеп: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: | | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу мақсаттары | 5.4.2.2 құжаттарға арналған пароль орнату; 5.2.2.1 құжатты басып шығару үшін тиімді ұйымдастыру (бет параметрлерін орнату, алдын ала қарауды орындау); 5.1.3.1 ортақ пайдалану файлдарын орналастыру, редакциялау, жүктеу; | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаттары | Барлық оқушылар:
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Көптеген оқушылар:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Кейбір оқушылар:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Алдыңғы сабақта өтілген термин сөздерді еске түсіреді. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Диалог/жазбаша жұмысқа қажетті пайдалы фразалар топтамасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жазу. Жоба түрлерін жазыңдар. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Алдын-ала білімі | Шағын жобалар жасау. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Орыс тілі, Ағылшын тілі. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу | «Мәңгілік ел» ұлттық идеология құндылықтарын іске асыру. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ кезеңі | Педагог әрекеті | Оқушы әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 3 мин 7 мин | Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу, түгендеу. Сыныпта көңілді ахуал орнату. | Өткен сабақты пысықтау «Айналдыру» әдісін қолдану. Оқушылар өткен тақырып бойынша білгендерін плакатқа жазады, келесі оқушыларға ұсынады. Келесі топ жалғастырады. Соңында тақтада қорғайды. | Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. | Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы | Оқушыларға тақырыптар беріледі. Оқушылар жоба жасау үлгісі бойынша тақырыпқа жоба жасайды. Жеке және бірлескен орындауға арналған жоба тақырыптарын арасына бір тақырыпты жоғарыда көрсетілген үлгі бойынша дайындап, ұсыныңдар.
Жеке жұмыс. Жоба қорғау кезіндегі ережелерді ұстанып өз жобаларын тақтада қорғайды. | | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 5 мин | Тарау бойынша тест дайындау. | «БББ кестесі». Оқушылар тақырып бойынша не білетінін, не білгенін, не білгісі келетінін кестеге жазады. | Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. | Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
| |