Файл: ыса мерзімді саба жоспары Сабаты таырыбы Ер есімі ел есінді.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 30.11.2023

Просмотров: 34

Скачиваний: 3

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Сабақтың тақырыбы: Ер есімі - ел есінді

Бөлім:

Балалар және үлкендер

Педагогтің аты- жөні




Күні:

28.02.2023

Сынып :7

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы :

Ер есімі - ел есінде

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

7 А/И1 Әдеби шығарманың компазициясы. Шығармадағы эпизодтар мен бейнелерді салғастыру

7А/И4 Шығармашылық жұмыс .Шығармадағы оқиға желісі өзіндік көзқарас тұрғысынан дамытып жазу;

Сабақтың мақсаты

Әдеби шығарманың компазициясы. Шығармадағы эпизодтар мен бейнелерді салғастырады

Шығармашылық жұмыс .Шығармадағы оқиға желісі өзіндік көзқарас тұрғысынан дамытып жазады

Сабақ барысы:

Сабақтың

кезеңі/уақы

ты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Ұйымдастыру


Сабақтың ортасы










Сабақтың соңы

Рефлекция




Сәлемдесу.

Оқушылардың оқу құралдарын тексеру,

«» әдісі арқылы «Өмір айнасы"әдісі психологиялық ахуал тудыру үшін бір-біріне жылы сөздер айтады. 


Оқушылардан үй жұмысын сұраймын.

«Сұхбат» әдісі арқылы үй тапсырмасын айтады.

Дескриптор: 1 ұпай

Сұрақтарға жауап береді

Дұрыс жауапты зерделей жауап береді




Оқу мақсаты мен сабақ тақырыбы айтыдады
1-тапсырма «Жау тылындағы бала» шығармасына компазициялық талдау жасаңыз




Дескриптор: 2 ұпай


  1. Әдеби шығарманың толық желісін қамтиды.

  2. Шығармаға компазициялық талдау жасайды

2-тапсырма.
«Венн диаграмма» әдісі /Серік пен Боряның ұқсастығы мен айырмашылығын табу
Серік Боря


Дескриптор: 2 ұпай

  1. Ұқсастығын табады

  2. Айырмашылығын анықтайды


3-тапсырма. «Хикаят картасы» әдісі арқылы шыңарманың оқиға желісін тізбектей орналастырады және суретін салады


Дескриптор: 3 ұпай

  1. -Повестің оқиға желісін тізбектейді

  2. -Мән жайын анықтайды

  3. -Суретін салады

4-тапсырма. «Детальдарды қосу» әдісі

Шығарманың қай тұсын өзгертер едіңіз

Өз көзқарасыңыз тұрғысынан дамытып жазыңыз



Дескриптор: 2 ұпай

Шығармаға өзгеріс енгізеді

Өз қөзқарасын дамытып жазады


Сабақты қорытындылау мақсатында «3Қ» әдісі арқылы сабақтан алған әсерін жазады.

«Қызық»

«Қиын»

«Қажет» ақпарттарын қалдырады.
Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын бағдарламадан байқайды.
Үй тапсырмасы: Қасым Қайсенов Жау тылындағы бала әңгімесін мазмұндау

Сәлемдеседі.

Құралдарын дайындайды.


Үй тапсырмасына сұхбаттаса отырып жауап береді


Сабақ тақырыбы мен мақсаты түсіндіріледі


«Жау тылындағы бала» шығармасына компазициялық талдау жасайды

Дұрыс реттілігін анықтайды

.

«Венн диаграмма» әдісі арқылы Серік пен Боряның ұқсастығы мен айырмашылығын табады

Салыстыру жұмысын жасайды

«Хикаят картасы» әдісі арқылы шығарманың оқиға желісін тізбектей орналастырады және суретін салады, мән- жайын анықтайды


«Детальдарды қосу» әдісі арқылы шығармаға өзгеріс енгізеді. Өз көзқарасы тұрғысынан дамытып жазады


Оқушылар сабақ туралы кері

байланысын «Қызық»

«Қиын»

«Қажет» ақпарттарын қалдырады.


Мұғалім бағалауы

Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлануды дамыту.

.
Мұғалім сөзі

Дескриптор бойынша бағалайды

Дескриптор бойынша бағалайды

Дескриптор бойынша бағалайды

Ауызша бағалау


Мұғалім оқушылардың 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушыныбағалайды.



Оқулық

Қазақ әдебиеті оқулығы

7-сынып

«Мектеп» баспасы. 2018 ж

Керімбекова Б

Оқулық
Қазақ әдебиеті оқулығы

7-сынып

«Мектеп» баспасы. 2018 ж

Керімбекова Б


Оқулық

Мектеп баспасы

Мектеп баспасы

Оқулық

Қазақ әдебиеті оқулығы

7-сынып

«Мектеп» баспасы. 2018 ж

Керімбеков