ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 01.12.2023
Просмотров: 18
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Тексерілді:__________________
Сабақ №37 | Мектеп: № 9 жалпы білім беретін мектеп | |||||
Күні: 29.05.23ж | Мұғалімнің аты-жөні: Досмагамбетова | |||||
Сынып: 10 | Қатысқан оқушы саны: | Қатыспаған оқушы саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | 10-сыныптағы алгебра және анализ бастамалары курсын қайталау | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 10.2.3.3 - арксинус, арккосинус, арктангенс, арккотангенс анықтамаларын білу және олардың мәндерін таба білу; ЕБҚБ. | |||||
Сабақтың мақсаты: | арксинус, арккосинус, арктангенс, арккотангенс анықтамаларын біледі және олардың мәндерін таба біледі; ЕБҚБ. | |||||
Ойлау дағдыларының деңгейлері | қолдану | |||||
ЕБҚ бар оқушыға сипаттама | | |||||
Сабақ барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Басы 5 минут | I.Ұйымдастыру кезеңі а)оқушылармен сәлемдеседі, сынып оқушыларын түгелдейді. ә)ерекше қолдау қажетілігі бар оқушының бірінші партаға отыруын қадағалайды; «Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушыларға сұрақтар беріледі. ЕБҚБ бар оқушы жалпы ұжымдық жұмыста түсініксіз болған тұстарын мұғалімнің көмегімен түсінеді. | Амадасады. Жинақталады. Оқулықтарын дайындайды. Сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Берілген сұрақтарға нақты, әрі дұрыс жауап береді ЕБҚБ | 2 ұпай 2 ұпай. | | ||
Негізгі бөлім 10 минут Оқулықпен жұмыс 25 минут | Жаңа білімді қолдану: Жеке жұмыс: «Борды маған бер»-әдісі бойынша оқушылар оқулықтағыесепті сынып тақтасына жеке-жеке шығып орындайды. ЕБҚБ бар оқушы (1 есеп)жеке жұмыста түсініксіз болған тұстарын мұғалімнің көмегімен түсінеді. Жұптық жұмыс: ЕБҚБ бар оқушы жұптық жұмыста түсініксіз болған тұстарын жұбының көмегімен түсінеді. | Дескриптор: Өрнектің мәнін табады. ЕБҚБ Дескриптор: Өрнектің мәнін табады. Дескриптор: Өрнектің мәнін табады. Дескриптор: Өрнектің мәнін есептейді. ЕБҚБ | 2 ұпай 5 ұпай 2 ұпай 2 ұпай 2 ұпай 3 ұпай | Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам | ||
Соңы 5 минут | Үй тапсырмасы: №5 Сабақты бекіту «Бір ауыз сөз» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Мақсаты:Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. | Не білдік? Не үйрендік? Нені білгім келеді? деген сұрақтарға жауап алу. Маған сабақ ұнады. |
Тексерілді:_____________________________________
10-сыныптағы геометрия курсын қайталау | Мектеп: «№9 жалпы білім беретін мектеп» КММ | ||||||
Күні: 30.05.2023ж | Мұғалімнің аты-жөні: Досмагамбетова | ||||||
Сынып: 10 Ғ | Қатысқан оқушы саны: | Қатыспаған оқушы саны: | |||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | 10.3.2 - түзу мен жазықтық арасындағы бұрыштың анықтамасын білу, кескіндей алу және оның шамасын табу; ЕБҚБ | ||||||
Сабақтың мақсаты | түзу мен жазықтық арасындағы бұрыштың анықтамасын біледі, кескіндей алады және оның шамасын табады; ЕБҚБ | ||||||
Ойлау дағдыларының деңгейлері | қолдану | ||||||
ЕБҚ бар оқушыға сипаттама | | ||||||
Сабақ барысы | |||||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||
Басы 5 мин | Ұйымдастыру сәті Оқушылармен амандасып, оқушыларды түгендеу. Өткенді еске түсіру мақстаныда «Миға шабуыл» әдісін қолданамын. ЕБҚБ оқушыларға арнайы жеңіл сұрақтар қою. | Берілген сұрақтарға нақты, әрі дұрыс жауап береді | 2 ұпай ЕБҚБ 2 ұпай | Тақта | |||
Негізгі бөлім Жаңа тақырыпты ашу 10 минут Оқулықпен жұмыс Жеке жұмыс 15 мин Жұптық жұмыс 10 мин | Жаңа сабақты қолдану: Жеке жұмыс: «Борды маған бер»-әдісі бойынша оқушылар оқулықтағы есепті сынып тақтасына жеке-жеке шығып орындайды. ЕБҚБ бар оқушы (1-5 есеп) жеке жұмыста түсініксіз болған тұстарын мұғалімнің көмегімен түсінеді. Жұптық жұмыс: ЕБҚБ бар оқушы (11-12-13) жұптық жұмыста түсініксіз болған тұстарын жұбының көмегімен түсінеді. БЖБ тапсырмалары: | Дескриптор: Екі түзудің арақашықтығын табады. ЕБҚБ Дескриптор: Екі түзудің арақашықтығын табады. ЕБҚБ | 4 ұпай 5 ұпай 4 ұпай 3 ұпай | Оқулық 10 сынып Тақта Дәптер,оқулық Оқулық 10 сынып Тақта | |||
Соңы 5 мин минут | Үй тапсырмасы: 18-19-20 есеп. Сабақты бекіту «Бір ауыз сөз» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Мақсаты:Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. ЕҚБ оқушы жауап береді. | Не білдік? Не үйрендік? Нені білгім келеді? деген сұрақтарға жауап алу. Маған сабақ ұнады. | | |
Тексерілді:__________________
Сабақ №38 | Мектеп: № 9 жалпы білім беретін мектеп | |||||
Күні: 31.05.23ж | Мұғалімнің аты-жөні: Досмагамбетова | |||||
Сынып: 10 | Қатысқан оқушы саны: | Қатыспаған оқушы саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | 10-сыныптағы алгебра және анализ бастамалары курсын қайталау | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 10.4.1.14 - шектерді есептеуде және түріндегі анықталмағандықтарды ашу әдістерін қолдану; ЕБҚБ. | |||||
Сабақтың мақсаты: | шектерді есептеуде және түріндегі анықталмағандықтарды ашу әдістерін қолданады; ЕБҚБ. | |||||
Ойлау дағдыларының деңгейлері | қолдану | |||||
ЕБҚ бар оқушыға сипаттама | | |||||
Сабақ барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Басы 5 минут | I.Ұйымдастыру кезеңі а)оқушылармен сәлемдеседі, сынып оқушыларын түгелдейді. ә)ерекше қолдау қажетілігі бар оқушының бірінші партаға отыруын қадағалайды; «Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушыларға сұрақтар беріледі. ЕБҚБ бар оқушы жалпы ұжымдық жұмыста түсініксіз болған тұстарын мұғалімнің көмегімен түсінеді. | Амадасады. Жинақталады. Оқулықтарын дайындайды. Сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Берілген сұрақтарға нақты, әрі дұрыс жауап береді ЕБҚБ | 2 ұпай 2 ұпай. | | ||
Негізгі бөлім 10 минут Оқулықпен жұмыс 25 минут | Жаңа білімді қолдану: Жеке жұмыс: «Борды маған бер»-әдісі бойынша оқушылар оқулықтағыесепті сынып тақтасына жеке-жеке шығып орындайды. ЕБҚБ бар оқушы (8 есеп)жеке жұмыста түсініксіз болған тұстарын мұғалімнің көмегімен түсінеді. Жұптық жұмыс: ЕБҚБ бар оқушы (11 есеп) жұптық жұмыста түсініксіз болған тұстарын жұбының көмегімен түсінеді. | Дескриптор: Дәлелдейді. ЕБҚБ Дескриптор: Шекті есептейді. Дескриптор: Шекті есептейді. Дескриптор: Туындыны табады. ЕБҚБ | 2 ұпай 5 ұпай 2 ұпай 2 ұпай 2 ұпай 3 ұпай | Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам | ||
Соңы 5 минут | Үй тапсырмасы: №12 Сабақты бекіту «Бір ауыз сөз» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Мақсаты:Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. | Не білдік? Не үйрендік? Нені білгім келеді? деген сұрақтарға жауап алу. Маған сабақ ұнады. |
Тексерілді:__________________
Сабақ №39 | Мектеп: № 9 жалпы білім беретін мектеп | |||||
Күні: 31.05.23ж | Мұғалімнің аты-жөні: Досмагамбетова | |||||
Сынып: 10 | Қатысқан оқушы саны: | Қатыспаған оқушы саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | 10-сыныптағы алгебра және анализ бастамалары курсын қайталау | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 10.2.3.8 - қарапайым тригонометриялық теңдеулерді шеше алу; ЕБҚБ. | |||||
Сабақтың мақсаты: | қарапайым тригонометриялық теңдеулерді шеше алады; ЕБҚБ. | |||||
Ойлау дағдыларының деңгейлері | қолдану | |||||
ЕБҚ бар оқушыға сипаттама | | |||||
Сабақ барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Басы 5 минут | I.Ұйымдастыру кезеңі а)оқушылармен сәлемдеседі, сынып оқушыларын түгелдейді. ә)ерекше қолдау қажетілігі бар оқушының бірінші партаға отыруын қадағалайды; «Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушыларға сұрақтар беріледі. ЕБҚБ бар оқушы жалпы ұжымдық жұмыста түсініксіз болған тұстарын мұғалімнің көмегімен түсінеді. | Амадасады. Жинақталады. Оқулықтарын дайындайды. Сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Берілген сұрақтарға нақты, әрі дұрыс жауап береді ЕБҚБ | 2 ұпай 2 ұпай. | | ||
Негізгі бөлім 10 минут Оқулықпен жұмыс 25 минут | Жаңа білімді қолдану: Жеке жұмыс: «Борды маған бер»-әдісі бойынша оқушылар оқулықтағыесепті сынып тақтасына жеке-жеке шығып орындайды. ЕБҚБ бар оқушы (15 есеп)жеке жұмыста түсініксіз болған тұстарын мұғалімнің көмегімен түсінеді. Жұптық жұмыс: ЕБҚБ бар оқушы (18 есеп) жұптық жұмыста түсініксіз болған тұстарын жұбының көмегімен түсінеді. | Дескриптор: Ең үлкен бүтін санды табады. ЕБҚБ Дескриптор: Ең үлкен, ең кіші бүтін санды табады. Дескриптор: Теңсіздікті шешеді. Дескриптор: Теңдеуді шешеді. ЕБҚБ | 2 ұпай 5 ұпай 2 ұпай 2 ұпай 2 ұпай 3 ұпай | Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам | ||
Соңы 5 минут | Үй тапсырмасы: №19 Сабақты бекіту «Бір ауыз сөз» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Мақсаты:Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. | Не білдік? Не үйрендік? Нені білгім келеді? деген сұрақтарға жауап алу. Маған сабақ ұнады. |