Файл: Компьютер мен желілерді техникалы сипаттамалары Педагогты атыжні.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 01.12.2023

Просмотров: 25

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Компьютер мен желілердің техникалық сипаттамалары

Педагогтың аты-жөні

Сайдуллаев М.

Күні

14.09.2022 ж

Сынып 8а

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

Ақпаратты өлшеу. Ықтималдық әдісі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


8.2.1.1 ақпараттың көлемін анықтағанда алфавиттікк тәсіл қолдану.

Сабақтың мақсаты:

Алфавиттік (әліпби) тәсілін қолдану арқылы ақпарат көлемін анықтай алады


Сабақтың барысы:


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті


Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

  1. Негізгі түсініктерді жандандыру. Сыныппен жұмыс.

Оқушыларға өзіндік жұмыс ретінде сұрақтар тізімін ұсынады.

Өзара бағалауды ұйымдастырады.

Оқушылармен өзіндік бағалау ретінде әрбір сұрақтың талдауын жасайды.

Келесі қадамда компьютерлік алфавит пен компьютерлік таңбаның ақпарат салмақ ұғымдарын енгізеді.

1.Мұғаліммен амандасады.

2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

Сабақтың мақсаттарымен танысады.




Өзін-өзі тиімді бағалау

Оқулықпен жұмыс

Сабақтың ортасы

  1. Негізгі түсініктерді жандандыру.

Практикалық жұмысты орындауды сұрайды.

Жұптық жұмыс ұйымдастырып, есептермен алмасуды сұрайды.

Бағалау кезінде критерийлерді қолданады.




Өзін-өзі тиімді бағалау



Оқулықпен жұмыс

Сабақтың соңы

  1. Негізгі түсініктерді жандандыру. Өзіндік жұмыс.

ASCII, Unicode стандарттарымен таныстырады, қолдану нұсқаларын көсетеді:

Ағылшын мәлімет – ASCII

Орыс тілінде – кеңейтілген ASCII

Қазақ тіліндегі мәлімет – Unicode

Дифференциация:

Жоғары деңгей дағдыларын дамытуға бағытталған тапсырма береді: практикалық жұмыс арқылы талдау.


Жиналаған фишкаларды санайды- бағалау жұргізеді

Өзін-өзі тиімді бағалау

/слайд/

Үй тапсырмасы

  1. Сабақты қорытындылау.

Екі шығу сұрағын қояды.