Файл: за мерзімді жоспарды тарауы 3 1 Мектеп Ы. Алтынсарин атындаы 49 мектеп гимназия.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.12.2023
Просмотров: 10
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 8.3.3.1 | Мектеп: Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп гимназия |
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: Рысалды А |
Сынып: 8 | Қатысқандар: Қатыспағандар: |
Сабақтың тақырыбы | Алгоритмді программалау |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 8.3.3.1- таңдау және қайталау операторларын программаны өңдеудің кіріктірілген ортасында қолдану. |
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушы: Алгоритм программалу ұғымын біледі Оқушылардын басым бөлігі: Алгоритмін құрады және кезендерін дұрыс орындайды. Кейбір оқушылар: Алгоритмге программа құрады және нәтижесін тексереді |
Бағалау критерийі |
|
Тілдік мақсаттар | Оқушылар: Алгоритм программалау- есепті шешу кезеңдерімен сәйкес жүргізіледі. Негізгі сөздер мен тіркестер: Айнымалы,мәліметтер типі,меншіктеу операторы,енгізу,шығару,өрнек |
Құндылықтарға баулу | Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау Өзгелердің мәдениетіне және көзқарастарына құрметпен қарау. Денсаулық,достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
Пән аралық байланыс | Математика,ағылшын тілі |
Алдыңғы білім | Алгоритмді программалау. |
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 6 минут Миға шабуыл | Ұйымдастыру кезеңі: 1. Шаттық шеңберін құру Суреттер арқылы 2 топқа бірігу.
«Миға шабуыл әдісі» арқылы үй тапсырмасына шолу жасаймын.
| Графикалық суреттер | ||
Сабақтың ортасы 7 минут |
Жаңа сабақты бейнеролик арқылы ашып «Джигсо» әдісі бойынша 2 топқа тапсырма беремін. І-топ Сызықтық – алгортимді программалаудың қандай ерекшелеітері бар? ІІ-топ Тармақталған- алгортимдер программалаудың кезеңдерін көрсету.
Бағалау_«Шапалақ»_арқылы_бағалау.__тапсырма'>Бағалау «Шапалақ» арқылы бағалау.
Оқушыларға алгортим программалауда практикалық тапсырмалар беремін. Программалау кезеңдерін қолданып Y=(a+b)/(a-b) | Плакат,қайшы, үйлестірме материалдары, маркер |
| | | |
Дескриптор: | | ||
- программалауда есептер шығаруда кезеңдерін дұрыс қояды. -программа құруда нәтижеге жетеді. | |||
| |||
Бағалау: «Бас бармақ» арқылы бағалау Сабақты пысықтау мақсатында «Кім жылдам?» әдісі бойынша 2 топқа тапсырма беремін. І-топ Бидай тұқымдарының өнгіш 95%-ға тең.35 тонна дән өсу үшін қанша бидай егу қажет? ІІ- топ Автокөлік жолдың үш түрлі бөлігін әртүрлі жылдамдықпен өтіп шықты. Автокөліктің орташа жылдамдығын табындар?
Бағалау: «Бас бармақ» арқылы бағалау | |||
Сабақтың соңы | Рефлекция «Банка» әдісі арқылы кері байланыс жасатамын. Банканың керек жағына сабақтан алған жағымды әсерлерін жазады. Банканың қоқыс жағына сабақта болған жағымсыз тұстарын жазады Үйге тапсырма: Гүл отырғызудың алгоритмін құру. | Плакаттар,стикерлер |