ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.12.2023
Просмотров: 28
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бекітемін___________
№15 ЖББМ директоры
С.С.Жаксыбекова
10 сынып
Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәнің
қысқа мерзімді жоспар
ІV-тарау. Технологиялық дайындық
Сабақ 16
Бөлім: | Өмір қаіпсіздігінің негіздері | |
Педагогтің аты-жөні | | |
Күні: | | |
Сынып: 11 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | Қозғалыс жылдамдығы | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | Қозғалыс жылдамдығына ,аялдау мен тоқтап тұруға қойылатын талаптар туралы білу Реттелетін және реттелмейтін қиылыстардан,жаяу жүргіншілер өткелдері мен маршруттық көлік құралдары аялдамаларынан өту қағидаларын зерделеу | |
Сабақ мақсаттары: | Қозғалыс жылдамдығы. Басып озу, алда кездескен жол айрығы. Аялдама және тұрақ. Қиылыстардан өту. Жаяу жүргіншілер өтпелері және маршруттық көлік құралдарының аялдамалары туралы түсінік беру. | |
Тілдік мақсат | Оқушылар: Бейнелеу, талқылау және көрсету арқылы өзінің АӘТД бойынша түсінігін көрсетеді. Негізгі сөздер мен тіркестер: Азимут, Спутниктік навигациялық жүйелер. Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: айтылы-мын жақсарту ауызша сөйлеу дағдылары дамиды, сұрақтар қоя алады. Талқылауға арналған тармақтар: топтарға бөлініп берілген тапсырмаларды талқылайды |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы Ұйымдастыру Кезеңі Қызығушылықты ояту 8 мин | Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды түгендеу, амандасу, сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. | Тік тұру,сәлемдесу. | ҚБ «Мақтау сэндвичі» | АӘТД кабинеті |
Сабақтың ортасы 30 минут | Жаңа тақырыппен таныстыру Қозғалыс жылдамдығы. Басып озу, алда кездескен жол айрығы. Аялдама және тұрақ. Қиылыстардан өту. Жаяу жүргіншілер өтпелері және маршруттық көлік құралдарының аялдамалары туралы түсінік беру | Тыңдау,өз ойын айту,пікірталас Сұрақтар АӘТД сабақтарындағы құқтары мен міндеттерін; қолданыстағы жерсеріктік навигациялық жүйелер (Ресейдің ГЛОНАСС, АҚШ-тың GР8, Еуропалық Gаlilео); -жерсеріктік навигациялық жүйелердің жұмыс істеу қағидатын біледі | Бірін-бірі бағалау Өзін-өзі бағалау Бағалау парақшалары | Плакат,маркер, постер, түрлі түсті қағаздар, таныстырылым. |
Сабақтың соңы 7 минут | Рефлексия Оқушылар сөйлемдерді аяқтайды. -Сабақта көбінесе ... есімде қалды. —... екені мені таңғалдырды. - Мен тағы да ... білгім келеді. -Мен сабақта алған білімімді... пайдалана аламын | Кері байланыс | Формативті баға | Стикерлер, макеттер, практикалық оқу жаттығу орындары,стендтер |