ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 09.01.2024
Просмотров: 17
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Білім беру ұйымының атауы | | | ||||||||||
Пәні: | Әдебиеттік оқу | | ||||||||||
Бөлім: | Қоршаған орта | | ||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | Айбекова Б.К. | | ||||||||||
Күні: | 21.04.2023ж | | ||||||||||
Сынып: 2 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | | |||||||||
Сабақтың тақырыбы: | № 87 сабақ. Қорықтар | | ||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 2.1.1.1 - шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру 2.2.9.1 сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан, жинақтардан, сөздіктерден табу және ақпаратты берілген үлгі кестеге салу | | ||||||||||
Сабақтың мақсаты | шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан, жинақтардан, сөздіктерден табу және ақпаратты берілген үлгі кестеге салу | | ||||||||||
Сабақтың барысы | | |||||||||||
Сабақтың кезеңдері | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | | |||||||
Сабақтың басы 10 мин | Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасы Қызыл кітап туралы ақпарат іздеу. Попкорн әдісі. Сұрақ жауап. 1 Жайын мәтіннің авторы кім? 2 Балалардың құтқаруға әрекет жасағаны дұрыс па? 3 Өзін білетін балықтарды ата? 4. Жайын мәтіндегі балаларды есімі кім? 5 Асқар мен Заңғар қандай әрекет жасады? 6 Оғаш мінезді қалай түсінеміз? 7. Теңіз жануарларына қалай көмектесуге болады? | Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды | ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Қызыл кітап туралы мәлімет жинайды-1б | Қызыл кітап суреті | | |||||||
Сабақтың ортасы 25мин | Жаңа сабақ 1-тапсырма Сөздерді оқып, ұқсас мамандық түрлерін айтады Қай сөз түсініксіз? Саған қай мамандық ұнайды | Сөздерді оқиды Ұқсас мамандық түрлерін айтады | ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Сөздерді оқиды-1б Ұқсас мамандықтарды табады-1б Сұраққа жауап береді-1б | | | |||||||
Сабақтың соңы 10 мин | 2-тапсырма «Түсініп оқы» QR -Код әдісі Қорықтар туралы танымдық мәліметтерді оқиды. Оқыған мәтінді топта талқыла. Өзіңе қай мәлімет ұнады,қай мәлімет қызық. | Қорықтар туралы әңгімені оқиды | ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Қорықтар туралы мәліметпен танысады-1б | Оқулық | | |||||||
| 3-тапсырма Қоқиқаз туралы не білесің? Видео көрсету Қоқиқаз Каспий теңізі мен Теңіз көлінде мекендейді. Аяқтары ұзын қызыл түсті құс. Қоқиқаз ақ түсті болып жұмыртқадан шығады. Шаяндармен қоректеніп,түсі қызыл болады. | Сұраққа жауап береді | ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б | | | |||||||
| 4-тапсырма Жұптық жұмыс «Анықта» айдары
Жануарларды сұрыптап, аттарын кестеге орналастырады. 5 -тапсырма Топтық жұмыс
Сарыарқадағы Қорғалжың қорығы 2 топ Ақсу-Жабағылы қорығы. 3 топ Наурызым қорығы. | Жануарларды топтап,кестеге жазады | ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Жануарларды топтап кестеге жазады-1б | | | |||||||
| 6-тапсырма «Қорытындыла» «қорық», «қорықшы» сөздерінің мағынасын қалай түсінесің? Үй тапсырма Еліміздегі қорықтар туралы мәлімет жина. Кері байланыс | Сөздердің мағынасын түсіндіреді Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды | ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Сөздердің мағынасын түсіндіреді-1б | | |