ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.01.2024
Просмотров: 123
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
21. № 69. Әдебиеттік оқу 2сынып ІІІ – тоқсан
Мектеп атауы | | |||
Мерзімі, күні | 2021 жыл | |||
Сынып | 2 | |||
Пән | | |||
Тақырып. | Қошақаны қойдың. Қой | |||
Мақсаты: | 2.1.3.1 - шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.1.1 - мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу; 2.3.3.1 - шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер арқылы ұсыну | |||
Сабақ барысы | Оқытушының іс- әрекеті | Оқушының іс- әрекеті | Бағалау | ресурстар |
Сабақтың басы | Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылардың көңілін сабаққа аудару Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. | Оқушылар қайталап айтады Балалардың ара қашықтығы 1,5 метр ашақтықта отырады. | Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың ортасы |
Кішкентай ғана бойы бар, Айналдырап киген тоңы бар.
| Дескриптор: сұрақтарға жауап береді. | Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | |
Сергіту сәті | | Қимылды ойындарды ойнатқыза отырып, бойларын сергітетін жаттығулар жасайды. | | |
| | Дескриптор: Жырды және мақал- мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой туралы әңгімеледі. | Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | |
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі | | Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. | Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | |
Үйге тапсырма беру | 53-54 беттер | Күнделікке үй тапсырмасын жазады. | | |
22.№ 70 Әдебиеттік оқу 2сынып ІІІ – тоқсан
Мектеп атауы | | |||
Мерзімі, күні | 2021 жыл | |||
Сынып | 2 | |||
Пән | | |||
Тақырып | Құлыншағым құлдырап. Торы құлын. | |||
Мақсаты: | 2.1.3.1 - шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.1.1 - мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, | |||
Сабақ барысы | Оқытушының іс- әрекеті | Оқушының іс- әрекеті | Бағалау | ресурстар |
Сабақтың басы | Сабақтың тақырыбын хабарлау Құлыншағым құлдырап. Торы құлын. Сабақтың мақсатымен таныстыру | Оқушылар қайталап айтады | Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың ортасы | 1-тапсырма. Мақал – мәтелдерді түсініп оқы. 2-Тапсырма. Жылқы атауларына қатысты мақал- мәтелдер туралы досыңмен ой-бөліс. 3- тапсырма Халық шығармасын түсініп оқы. «Торы құлын» Манерлеп оқы | Дескриптор: Мақал – мәтелдерді түсініп оқиды. Дескриптор: Жылқы атауларына қатысты мақал- мәтелдер туралы досыңмен ой-бөліс. | Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сергіту сәті | | Қимылды ойындарды ойнатқыза отырып, бойларын сергітетін жаттығулар жасайды. | Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
| №4. Суретке зер сал Мәтіндегі сөздерді пайдаланып, торы құлынды. Сипаттап жаз. Басы...... Жалы...... Көзі...... Саны........ Ерні ...... Құйрығы ....... Жағы ....... Денесі ......... Мойыны.......
| Дескриптор: Суретке зер сал Мәтіндегі сөздерді пайдаланып, торы құлынды сипаттап жазады. Жылқының пайдасы туралы әңгімелейді. Өз бетіңше сызба құрастырады. | Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі | | Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. | Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | |
Үйге тапсырма беру | 55-56 беттер. | Күнделікке үй тапсырмасын жазады. | | |
23. № 71 Әдебиеттік оқу 2сынып ІІІ – тоқсан
Мектеп атауы | | |||
Мерзімі, күні | 2021 жыл | |||
Сынып | 2 | |||
Пән | | |||
Тақырып | Бұзауқаным. Сиыр. Ботақаным. Түйе. | |||
Мақсаты: | 2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу 2.3.4.1 - мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді табу және түзету | |||
Сабақ барысы | Оқытушының іс- әрекеті | Оқушының іс- әрекеті | Бағалау | ресурстар |
Сабақтың басы | Оқушылармен амандасу Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. | Оқушылар қайталап айтады Оқушылардың ара қашықтығы 1,5 метр алшақтықта отырады. | Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау | Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың ортасы | Бұзауқаным
Әрқайсысына қатысты 5сөз ойластырып жаз. Түсіндір.
«Сиыр»
| Дескриптор: Төрт түлікке нелер жатады? Әрқайсысына қатысты 5сөз ойластырып жазады.. түсіндіреді | Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау | |
Сергіту сәті | | Қимылды ойындарды ойнатқыза отырып, бойларын сергітетін жаттығулар жасайды. | | |
|
| Дескриптор: Сиырдың пайдасы туралы жаз. | Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау | |
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі | | Дескриптор: «Білім гүлі» жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. | Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау | |
Үйге тапсырма беру | | Күнделікке үй тапсырмасын жазады. | | |
24. № 72 Әдебиеттік оқу 2сынып ІІІ – тоқсан
Мектеп атауы | | |||
Мерзімі, күні | 2021 жыл | |||
Сынып | 2 | |||
Пән | | |||
Тақырып | Бұзауқаным. Сиыр. Ботақаным. Түйе. | |||
Мақсаты: | 2.1.5.1 - өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.2.1 - мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу 2.3.1.1 - мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру | |||
Сабақ барысы | Оқытушының іс- әрекеті | Оқушының іс- әрекеті | Бағалау | ресурстар |
Сабақтың басы | Сабақтың тақырыбын хабарлау Сабақтың мақсатымен таныстыру | Оқушылар қайталап айтады | Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың ортасы | Ботақаным
| Дескриптор: Тапсырма жүмбақты шеш. Мақал-мәтелдерді түсініп оқы. 3. Халық шығармасын түсініп оқы. Суретке зер сал. Жырға сүйеніп, төмендегі сұрақтарға жауап бер. | Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | |
Сергіту сәті | | Қимылды ойындарды ойнатқыза отырып, бойларын сергітетін жаттығулар жасайды. | Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | |
|
| Дескриптор: Түйенің пайдасы туралы жаз. | Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | |
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі | | Дескриптор: «Білім гүлі» жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. | Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі | |
Үйге тапсырма беру | | Күнделікке үй тапсырмасын жазады. | | |
25.№ 73 Әдебиеттік оқу 2сынып ІІІ – тоқсан
Мектеп атауы | | |||
Мерзімі, күні | 2021 жыл | |||
Сынып | 2 | |||
Пән | | |||
Тақырып. | Қожекеңде қонақта. Қожанасыр мен Алдаркөсе. (Аңыз) Үш сом (Аңыз). Қожанасырдың көшуі (Аңыз). Қожанасырдың аттан түсуі (Аңыз). | |||
Мақсаты: | 2.1.5.1 - өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.2.1 - мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу 2.3.1.1 - мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру | |||
Сабақ барысы | Оқытушының іс- әрекеті | Оқушының іс- әрекеті | Бағалау | ресурстар |
Сабақтың басы | Оқушылармен амандасу Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. | Оқушылар қайталап айтады Оқушылардың ара қашықтығы 1,5 метр алшақтықта отырады. | Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау | Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың ортасы |
«Қожанасыр мен Алдаркөсе» (аңыз). | Дескриптор: Алдаркөсе, Қожанасыр туралы білесің бе? Деген сұраққа жауап береді. Оларға қатысты сөздер ойластырады. Түсініп оқиды. | Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау | |
Сергіту сәті | | Қимылды ойындарды ойнатқыза отырып, бойларын сергітетін жаттығулар жасайды. | | |
| «Үш сом» «Қожанасырдың көшуі» «Қожанасырдың аттан түсуі» аңыз әңгімелерді оқу.
Әңгімеле. | Дескриптор: «Үш сом» «Қожанасырдың көшуі» «Қожанасырдың аттан түсуі» аңыз әңгімелерді оқиды. Мына сурет қай аңызға сәйкес келеді? Екенін айтады Әңгімелейді. | Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау | |
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі | | Дескриптор: «Білім гүлі» жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. | Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау | |
Үйге тапсырма беру | 60- 61 бет | Күнделікке үй тапсырмасын жазады. | | |