ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 18.01.2024
Просмотров: 64
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | Веб-жобалау |
Педагогтың аты-жөні | Тарбаков Б.А |
Күні | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сынып | |
Сабақтың тақырыбы | § 4.7 HTML ТІЛІНДЕ СІЛТЕМЕЛЕР |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: | 10.4.2.1 web-беттерді жасауда HTML тегтерін қолдану |
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушы: «Броузер», «сілтеме» ұғымымен танысады Көпшілік оқушы: Web-беттерде сілтемені қолдану әдістерін анықтайды Кейбір оқушы: Web-беттерде сілтемені қолданудың маңыздылығын тұжырымдайды |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әректі | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4. Бекіту | Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне бір сөзбен жақсы тілек айтады. Топқа біріктіру: Ойын картасы арқылы топтарға біріктіру. Өткен сабақты пысықтау: Кестемен жұмыс. Оқушылар кестедегі мәліметтерді толықтырады.
Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, ынталандыру «Миға шабуыл» әдісі Графикалық нысандар дегеніміз не? Құжаттарға графикалық нысандарды не үшін қолданады? Веб-беттерге графикалық нысандарды қолданудағы мақсат не? «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі Оқушылар кітаппен жұмыс істейді. Түсінгендерін қасындағы оқушыға айтып береді. Ауызша мадақтау, ынталандыру 1-тапсырма. Екі веб-бет жаса. Бірінші веб-бетте сағаттың суреті орналассын. Сағат суретіне гиперсілтеме қою арқылы ол жерден сағат жайлы ақпарат орналасқан веб-бет жаса. Дескриптор:_HTML-де_танымал_сайттарға_гиперсілтемесі_бар_веб-_бет_жасайды._Фигуралар_арқылы_бағалау_3-тапсырма.'>Дескриптор:_Веб-бетте_гиперсілтеме_жасауды_біледі._Фигуралар_арқылы_бағалау_2-тапсырма.'>Дескриптор: Веб-бетте гиперсілтеме жасауды біледі. Фигуралар арқылы бағалау 2-тапсырма. Index.html веб-бетін дайындап, оның ішінде www.kitap.kz сайтын ашуға «Қазақ тіліндегі кітаптар» атымен сілтеме қойыңдар. HTML-де қазақ тіліндегі танымал болған 3 сайтқа ауысатын гиперсілтемесі бар веб-бет құрыңдар. Дескриптор: HTML-де танымал сайттарға гиперсілтемесі бар веб- бет жасайды. Фигуралар арқылы бағалау 3-тапсырма. Төмендегі суреттер мен олардың атаулары жазылған веб-бет жасаңдар. Бұл суреттерге сілтеме қою арқылы осы суреттегі заттар жайлы ақпарат беретін басқа веб- бетке ауысатын HTML кодын жасаңдар. Дескриптор: -Веб-беттегі суреттерге сілтеме қояды, басқа веб-бетке ауыстырады. Оқушылардың жұмыстары шәкіл бойынша бағаланады. «Сызғыш» әдісін қолдану. Сызғыштың шәкіліне оқушылардың атын жазу. Тест тапсырмасын алу Оқушылар тест жұмысын орындайды. Бір-бірін бағалайды Кері байланыс: «БББ кестесі» әдісі Оқушылар тақырып туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және не білгісі келетінін кестеге жазады. HTML-де гиперсілтеме жасау | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды | Күнделік кз ФБ қою арқылы бағалау жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірібағалайды | Компьютер Сызғыштың суреті салынған плакат, стикер |