ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 14.11.2019
Просмотров: 1797
Скачиваний: 15
1 –
2 –
3 –
4 –
5-
6 –
7 –
8 –
9 –
10 –
11 –
12 –
13 –
14 –
15 –
16 –
17 –
18 –
19 –
20 –
21 –
22 –
23 –
24 –
25 –
26 –
27 –
28 –
29 –
30 –
31 –
32 –
33 –
6. Дати специфікацію привідних механізмів основного гідроприводу
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
-
Назвати агрегати основної гідросистеми комбайна ДОН-1500.
-
Яка будова секції розподільника з запірними клапанами?
-
Який принцип роботи секції розподільника з запірними клапанами?
-
Яка будова та принцип роботи планетарного насоса-дозатора?
-
Як проходить повертання керуючих коліс комбайна при непрацюючому насосі керування?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №17
Тема: Привідні механізми та контролюючі органи зернозбирального комбайна
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови привідних механізмів та контролюючих органів зернозбирального комбайна, формування вмінь і навичок практичної діяльності та її обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: комбайн СК-5 „Нива”, ДОН-1500; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; щупи; обтиральний матеріал; шнур; ключ динамометричний.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 17.
Таблиця 17
Технічна характеристика машини
Марка комбайна |
Марка двигуна, потужність, КВт, к.с. |
Маса комбайна, кг |
Кількість датчиків УПЗ, шт. |
Кількість привідних пасів, шт. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати процес контролю заповнення бункера зернового комбайна.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію привідних механізмів робочих органів комбайна
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Дати специфікацію деталей та вузлів механізму приводу комбайна ДОН-1500 (рис. 20)
Рис. 20 Схема гідрооб’ємного приводу керованих коліс зернозбирального комбайна
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
-
Який механізм приводу робочих органів застосовують у зернозбиральних комбайнах?
-
Які робочі органи приводяться в дію лівого ведучого шківа переднього контр- привідного вала комбайна ДОН-1500?
-
Яка будова та робота фрикційних та зубчатих запобіжних муфт приводу?
-
Як провести перевірку натягу пасів?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №18
Тема: Кукурудзозбиральний комбайн
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови кукурудзозбирального комбайна, формування вмінь і навичок практичної діяльності та її обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: кукурудзозбиральний комбайн КСКУ-6 „ Херсонець - 200”; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; щупи; обтиральний матеріал; шнур; ключ динамометричний.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 18.
Таблиця 18
Технічна характеристика комбайна
Марка комбайна |
Ширина захвату, м |
Кількість рядків, що збирають, шт. |
Тип качано-відривного апарата |
Тип різального апарата |
Тип очисного апарата |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи комбайна.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію основних деталей та вузлів комбайна „ Херсонець - 200” (рис. 21)
Рис. 21 Схема кукурудзозбирального комбайна КСКУ-6 „ Херсонець - 200”
6. Описати технологічні регулювання комбайна
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
-
3 яких основних частин складається жатка кукурудзозбирального комбайна?
-
Який процес роботи очисного апарата?
-
Як регулюють зазор між ножами подрібнювального барабана та протирізальною пластиною в комбайні ККП-3?
-
Як від'єднати і як приєднати тракторний причіп з комбайном ККП-3?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №19
Тема: Приставки та очисники качанів для збирання кукурудзи
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови приставок та очисників качанів для збирання кукурудзи, формування вмінь і навичок практичної діяльності та її обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: приставка ППК-4, очисник ОП-15П; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; щупи; обтиральний матеріал; шнур.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 19.
Таблиця 19
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Ширина захвату, м |
Робоча швидкість, км/год |
Продуктивність, га/год |
Маса, кг |
Агрегат, клас трактора |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати будову і технологічний процес роботи очисника качанів ОП-15П.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію вузлів очисника качанів машини ОП-15П (рис. 22)
Рис. 22 Схема технологічного процесу очисника качанів ОП-15П
1 –
2 –
3 –
4 –
5-
6 –
7 –
8 –
9 –
10 –
11 –
12 –
6. Описати регулювання приставки ОП-15П
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
-
Як відбувається технологічний процес роботи приставки ППК-4?
-
Як регулюють висоту зрізу кукурудзи в приставці ППК-4?
-
Як регулюють різальний апарат у приставці ППК-4?
-
Як регулюють зусилля стиску очисних вальців очисника качанів ОП-15П?
-
Як регулюють притискний пристрій очисного столу машини ОП-15П?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота № 20
Тема: Ворохоочисні та насіннєочисні машини
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови ворохоочисних та насіннєочисних машин, формування вмінь і навичок практичної діяльності та її обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: машини ОВС-25, і СМ-4А; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; щупи; обтиральний матеріал; шнур.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 19.
Таблиця 19
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Продуктивність, т/год |
Потужність електродвигунів, кВт |
Кут нахилу решіт до горизонту, градус |
Робоча швидкість, км/год |
Маса, кг |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи насіннєочисної машини СМ-4А.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію ворохоочисної машини ОВС-25 (рис. 23)
Рис. 23 Технологічна схема роботи горохоочисної машини ОВС-25
6. Описати регулювання очисної машини.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
-
Які способи очищення зерна застосовані в машині ОВС-25?
-
Як підібрати решета для очищення зерна від домішок у машині ОВС-25?
-
Як контролюють та регулюють якість очищення зерна повітряним потоком у машині ОВС-25?
-
З яких основних частин складається насіннєочисна машина СМ-4А?
-
Яка будова, процес роботи і регулювання трієрних циліндрів?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №21
Тема: Гичкозбиральні машини та навантажувачі коренів
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови гичкозбиральних машин та навантажувачів коренів, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: гичкозбиральна машина БМ-6Б, навантажувач коренів СПС-4,2А; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; крейда; обтиральний матеріал; шнур; лінійка; щупи; підкладки.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 21.
Таблиця 21
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Продуктивність, га/год |
Робоча швидкість, км/год |
Ширина захвату, м |
Маса, кг |
Клас трактора |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи навантажувача коренеплодів СПС-4,2А
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію гичкозбиральної машини БМ-6Б (рис. 24)
Рис. 24. Схема технологічного процесу роботи гичкозбиральної машини БМ-6Б
6. Описати процес підготовки та налагодження гичкозбиральної машини до роботи
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
1. З яких складальних одиниць створено гичкозбиральну машину БМ-6Б?
2. Яка будова і принцип роботи автомата водіння машини БМ-6Б?
3. Як проходить процес зрізування гички машиною БМ-6Б?
4. Які регулювання має гичкоріз машини БМ-6Б і як вони проводяться?
5. Як регулюють мінімальне розміщення живильника навантажувача коренів СПС-4,2А?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №21
Тема: Коренезбиральні машини
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови коренезбиральних машин, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: машини КС-6Б, РКМ-6 та МКК-6-02; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; крейда; обтиральний матеріал; шнур; лінійка; рівень.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 22.
Таблиця 22
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Ширина захвату, м |
Робоча швидкість, км/год |
Продуктивність, га/год |
Маса, кг |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи коренезбиральної машини МКК-6-02
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію деталей та вузлів коренезбиральної машини РКМ-6 (рис. 25)
Рис. 25. Коренезбиральна машина РКМ-6
6. Описати регулювання коренезбиральної машини
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
1. З яких робочих органів складається машина КС-6Б-02?
2. Який технологічний процес роботи шнекового очисника коренів машини КС-6Б-02?
3. Які регулювання мають копачі машини КС-6Б-02 і як їх проводять?
4. Які робочі органи входять у секцію викопувального пристрою машини РКМ-6?
5. Як переобладнати викопувальний пристрій машини РКМ-6 під час роботи на ґрунті підвищеної вологості?
6. Який пристрій передбачено в машині РКМ-6 для тимчасового відключення поперечного та навантажувального транспортерів?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота № 23
Тема: Картоплекопачі та картоплесортувальний пункт
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови картоплекопачів та картоплесортувальних пунктів, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: картоплекопачі КТН-2В, КСТ-1,4А, картоплесортувальний пункт КСП-15Б; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; шнур; лінійка; щупи; підкладки.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 23.
Таблиця 23
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Ширина захвату,м |
Робоча швидкість, м/год |
Продуктивність, га/год |
Клас трактора, привід |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи картоплесортувального пункту КСП-15Б
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію вузлів швидкісного картоплекопача КСТ-1,4А (рис. 26).
Рис. 26. Схема швидкісного картоплекопача КСТ-1,4А
1 –
2 –
3 –
4 –
5 --
6 –
7 –
6. Описати послідовність підготовки картоплекопача КТН-2В до роботи.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
1. Яку має будову і як працює картоплекопач КТН-2В?
2. Які регулювання має картоплекопач КТН-2В і як вони проводяться?
3. Чим регулюється якість очищення картоплі в картоплекопачі КСТ-1,4А і як?
4. Як працює картоплекопач-валкоутворювач УКВ-2?
5. Які робочі та транспортуючі органи має картоплесортувальний пункт?
6. Чим забезпечується висока якість роботи картоплесортувалки?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота № 24
Тема: Картоплезбиральні комбайни
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови картоплезбиральних комбайнів, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: картоплезбиральний комбайн ККУ-2А, КПК-3; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; шнур; лінійка; щупи; підкладки.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 24.
Таблиця 24
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Ширина захвату,м |
Робоча швидкість, м/год |
Глибина копання, см |
Продуктивність, га/год |
Клас трактора, привід |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати будову та технологічний процес роботи картоплезбирального комбайна ККУ-2А
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Описати послідовність підготовки та регулювання картоплезбирального комбайна ККУ-2А до роботи.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Дати специфікацію основних вузлів картоплезбирального комбайна КПК-3 (рис. 27).
Рис. 27. Схема технологічного процесу картоплезбирального комбайну КПК-3
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
-
Які робочі органи знаходяться на рухомій рамі комбайна КПК-3?
-
Які вузли кріпляться до основної рами комбайна КПК-3?
-
Як відбувається викопування і подача картоплі на основний елеватор комбайна КПК-3?
-
Чим досягається якість очищення картоплі комбайном КПК-3?
-
Назвати основні регулювання комбайна КПК-3 і як вони проводяться.
-
Особливості будови і роботи картоплезбирального комбайна ККУ-2А.
Оцінка Викладач ___________________________