Файл: Python тіліндегі алгоритмдерді программалау Педагогты атыжні.doc
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.01.2024
Просмотров: 17
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспары | ||||
Бөлім | Python тіліндегі алгоритмдерді программалау | |||
Педагогтың аты-жөні | Капсаланова А.Ж | |||
Күні | 11.04.2023 жыл | |||
Сынып: 8 «а» | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | Алгоритмді әзірлеу | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 8.3.1.1- өңдеудің кіріктірілген ортасында есептердің моделін құру 8.3.2.1- алгоритм трассировкасын жүзеге асыру | |||
Сабақтың мақсаты: | Алгоритм құрастыру Алгоритм құру арқылы блок- сызбаның шығу жолдарын көрсету. Алгоритмді жазу тәсілдерін қолданып, программалау тілде есептерді шығару. | |||
Бағалау критерийі | Алгоритм құрастырады Алгоритм құру арқылы блок- сызбаның шығу жолдарын көрсетеді. Алгоритмді жазу тәсілдерін қолданып, программалау тілде есептерді шығарады. | |||
ЕБҚ оқушы тапсырмасы | Алгоритммен танысады, алгоритм жазылу түрлерімен танысады. |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 7 минут | 1 Ұйымсдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгелдеу Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру 3.Өткен сабақты пысықтау. «Серпілген сұрақтар» әдісі Алгоритм дегеніміз не? Алгоритм түрлері Есептегі мәселе дегеніміз не? | Оқушылар шеңберге тұрады. Көрші оқушыны сын есіммен қосып таныстырады. Өткен сабақтарға шолу жасайды. Берілген сұрақтарға қол көтеру арқылы жауап береді. | 1 балл | Жұмыс дәптері |
10-минут__Жаңа_сабақ'>Сабақтың ортасы 10 минут 10-минут | Жаңа сабақ Алгоритм анықтамасы Алгоритмнің жазылу ережелері Сөздік алгоритм Графикалық алгоритм Псевдокод Программалау тіліндегі алгоритм тақырыпшалары арқылы түсіндіру. 1-тапсырма. Жұптық жұмыс 2-тапсырма. Жеке жұмыс. | Дескриптор: -**Алгоритм ұғымымен танысады -Алгоритмнің жазылу түрлерімен танысады -алгоритмнің жазылу түрлері туралы түсінік қалыптастырады -Мәнін табады. Дескриптор: -**Алгоритм құрады -Графикалық алгоритм жазады. -псевдакод жазады. \ Дескриптор: -**Алгоритм құрады -Графикалық алгоритм жазады. -псевдакод жазады. | 1-2 балл аралығы 1-3 балл аралығы 1-3 балл аралығы | Оқулық. Жұмыс дәптері Компьютер Слайд 1, 2, 3 |
10-минут 5 минут Сабақтың соңы 2 минут | 3-тапсырма. Жеке жұмыс. Сергіту сәті 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» | Дескриптор: -**Алгоритм құрады -Графикалық алгоритм жазады. -псевдакод жазады. Екі түсінген материалды, бір ұсыныс айтады | 1-3 балл аралығы | Компьютер https://compute-it.toxicode.fr/ |
Үй тапсырмасы | 128-бет, 1-тапсырма | | | |