ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 29.11.2023
Просмотров: 15
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бекітемін : ________
Сабақтың тақырыбы: Аспан денелері
Білім беру ұйымының атауы: | № 51 гимназия | ||||
Бөлім : | Ғарыж және Жер | ||||
Педагоктың аты жөні : | Елеусізов.Н.Б. | ||||
Іс – тәжірбиеден өтуші: | Әбілқайыр Қ.Е. | ||||
Күні : | 11.05.2023 | ||||
Сынып : | 7 «Ә» | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты : | 7.7.1.1 геоцентірлік және гелиоцентірлік жүйелерді салыстыру | ||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар үшін:Аспан денелерін біледі Көптеген оқушылар үшін:астраномия нені зерттейтін айта алады Кейбір оқушылар үшін: күн жүйесін сйпаттай алады | ||||
Сабақ кезеңі / уақыты | Педагоктың іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы 10 мин | Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасады, түгендейді, сабаққа дайындығын бақылайды. Оқушыларды топқа бөледі. Бағалау парағын түсіндіреді. Топтық жұмыс: Өткен тақырыпты қорытындылау үшін «Тарсия» әдісін қолданады . | Топ мүшелері ішінен Топ басшысын тағайындайды. Берілген үшбұрыштардағы мәліметтерді сәйкестіндіру арқылы үлкен үшбұрыш құрайды | Дескриптор: дұрыс жауап 3 | Қосымша 1 Қосымша 2 | |
Сабақтың ортасы 15 мин | Жаңа тақырыпты түсіндіру Слайд көрсету арқылы жаңа сабақ түсіндіру «Түртіп алу» әдісі Ғарышқа алғаш ұшқан ғарышкерлер туралы видеоролик көрсетеді видеоролик бойынша сұрақ қойып оқушылармен диалог жүргізеді | Слайдты мұқият қарап Видео көріп сұрақтарға жауап береді | Дескриптор: Әр дұрыс жауап береді 2 балл | Слайд 7 сынып кітабы https://youtu.be/C0S0FQFjvnc | |
Жеке жұмыс 10 мин | Жаңа тақырыпты пысықтау мақсатында «Сәйкестендір!» әдісі арқылы тапсырма беріледі. | Кестені сәйкестендіру арқылы толтырады | Дескриптор: Дұрыс жауап жазады 5 балл | | |
Сабақтық соңы 5 мин | Рефлексия - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет. | Оқушылар өздерінің тақырып бойынша оқып, зерделегенін, сабақта ұнаған сәттерін өз түсінулеріне байланысты стикерлерге жазып, мұғалімге тапсырады. | | Стикерлер |