ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.12.2023
Просмотров: 379
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | | ||||
Педагогтың аты-жөні | | ||||
Күні | | ||||
Сынып | Қатысушылар саны | Қатыспағандар саны | |||
Сабақтың тақырыбы | Спорттық ойындарда тактикалық әрекеттерді қолдану | ||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 6.1.5.1 - бірқатар дене жаттығуларының тактикаларын, стратегияларын және композициялық идеяларын түсіну және қолдана білу | ||||
Сабақтың мақсаты | Қарапайым жаттығуларды жүгіру, секіру және лақтыру элементтерін сабақ барысында кеңінен пайдалану. | ||||
Бағалау критерии | Қарапайым дене жаттығуларында жүгіру, секіру және лақтыруэлементтерінің маңызыдылығын анықтайды сабақ барысында пайдалана алады. тактика және стратегия терминітуралыбіледі; - бірнемесебірнешетактикалықәрекетжасайалады; - ойынүрдісіндетактикалықамалдарқолданады | ||||
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Басы | Сапқа тұру,баяндама,сәлемдесу,жаңа сабақтың тақырыбымен, мақсатымен, жетістік өлшемдерімен таныстыру; Қауіпсіздік ережесін еске салу. Жәй жүгіріс. ЖДЖ жасау. | Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды | Қол шапалақ | Тренинг жазылған парақшалар | |
Ортасы | Ойынның техникалық тәсілдерін үйрету Допты алып жүру Допты қалай дұрыс алып жүруіне бейнетаспа көрсету: «баскетбол сабақтары-дриблинг, допты бақылау». Допты алып жүру кезінде, қауіпсіздік ережесін еске салады. (Б, Т, Тәж, ф) “Мотоциклисттер”-ойыны: Тапсырма: Допты бір орында және қозғалыста алып жүруді дамыту,оқушыларды алаңды көруге үйрету. Алаңда ені 2-3м жол жолағы орналасқан.Барлық оқушылар мотоциклисттер,олар допты еркін алып жүре алады.Мұғалім-бағыттаушы, қызыл және жасыл жалаушаларымен. Егерде бағыттаушы қызыл жалаушаны көрсетсе, мотоциклист тоқтайды, бірақ моторды сөндірмейді – яғни допты бір орында жүргізеді. Ал жасыл жалаушаны көрсетсе,мотоциклисттер көшеден тоқтаусыз өтеді – допты қозғалыста жүргізеді. (Қозғалыс көшеде бір бағытта жүреді) Допты алып жүру кезінде 3 қателік жіберсе (екірет алып жүру, доптан айырылып қалу және т.б.) ойыннан шығарылады. Бұл тапсырмаға бағалау дескрипторы: -Оқушылар дұрыс тұрыста допты алып жүреді. - Допты итеру кезінде,қолымыз допты шығарып салады. Допты ұтып алу Баскетбол добы саған қарай ұшып келе жатса, ертерек қолымызбен қарсы аламыз.Ол үшін екі қолдарыңыздың саусақтарын үлкен воронка тәрізді жасаймыз. Ұшып келе жатқан допқа мұқият қарау.Ол саусағын тигізген бойда, допты қыс, ал қолымызды шынтақтан бүгіп,допты кеудеге тартамыз.Бірақ негізгі тұрысты ұмытпа! Ойынды жалғастыруға дайын бол. «Баскетбол ойынында допты жалғау және ұтып алу» таныстырылымын көрсету. “Есімімен шақыр”-ойыны: Тапсырма: Оқушыларға допты ұтып алуға үйрету. Оқушылар топқа бөлінеді және шеңбер құрайды. Бір оқушы доппен шеңбердің ортасында болады. Ысқырық берілгеннен кейін,ол допты аспанға лақтырып бір баланың атын атайды.Аталған оқушы допты түсірмей ұтып алуы қажет.Осылайша допты ұтып алған оқушы лақтырып ойын жалғаса береді.Ең аз допты түсіріп алған топ жеңімпаз болып саналады. Бұл тапсырмаға бағалау дескрипторы: -Допты ұтып алу кезінде қолымызды алға созып саусақтарымызды воронка тәрізді жасаймыз. -Допты ұтып алғаннан кейін кеудемізге жақындатамыз. ҚБ: Еденге бормен 3шеңбер саламыз. Оқушыларды шеңберге тұруға шақырамыз: 1 шеңбер-кімде барлығы жақсы болды 2 шеңбер-кімде кейбір сәттері орындалмады 3 шеңбер-кімде ештеңе орындалмады. | Жаңа сөздерді тыңдайды, қайталайды Тапсырмаларды орындайды құрастыра алады Допты алып жүру,ереже сақтаумен өтеді -Допты тартып алу сәтінде қауіпсіздік ережесін сақтау және ережесін дұрыс орындайды | Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ «Бағдаршам» ҚБ «От шашу» | Әр әрекет үшін үлкен бос кеңістік. Ноутбуктар. Баскетбол ойынның мұғалімге ысқырық, смайликтар. | |
Сабақтыңсоңы | Оқушылардың демін бір қалпқа келтіру, тыныс алу жаттығуы. Формативті бағалау. «Бас бармақ» әдісі. Үйге тапсырма: Жұппен жасалатын жаттығу түрін іздеп тауып немесе ойластырып келу. Бағалау: Мұғалім оқушыларды рефлексиялық суреттер арқылы сабақ деңгейін, оқушылардың өздерін қаншалықты көрсете алғандығын білу. Сапқа тұру. Сыныпқа қайту. | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. | | Рефлексия парағы |
Бөлім | | ||||
Педагогтың аты-жөні | | ||||
Күні | | ||||
Сынып | Қатысушылар саны | Қатыспағандар саны | |||
Сабақтың тақырыбы | Командалық жұмыста көшбасшылық дағдысын дамыту | ||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 6.2.2.1 - көшбасшылық дағдылар мен команда құрамында жұмыс істей білуді анықтау және қолдана білу | ||||
Сабақтың мақсаты | Командада жұмыс істеу дағдыларын және көшбасшы болу дағдыларын түсіне білу Командада жұмыс істеу дағдыларын және көшбасшы болу дағдыларын дамыту және қолдану Қозғалмалы ойындарда баскетбол элементтерін жетілдіру Командада жұмыс істеу дағдыларын және көшбасшы болу дағдыларын дамытуға септігін тигізу. | ||||
Бағалау критерииі |
| ||||
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Басы | Тақырыпты, сабақ барысын, бағалау критерийлерін, сабақ мақсаттарын жария ету және түсіндіру, сабақ соңындағы рефлексия туралы ескерту. Жүгіру жаттығулары. Бір орындағы жалпы дамыту жаттығулары. | Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды | Қол шапалақ | Тренинг жазылған парақшалар | |
Ортасы | Көшбасшылық қасиеттің не екенін түсіндіру. Ойын туралы презентация көрсету. Ойын кезіндегі Қ.Е. түсіндіру. (Ф,Тәж,Б) Ойыншылар оң қолымен допты алып жүреді. Жүргізуші де оң қолымен допты алып жүреді, ал екінші қолымен басқа ойыншыға допты тигізуі керек. Доп тиген ойыншы қолын көтеріп «Мен жүргізушімін» деп айтады да ойынды әрі қарай жалғастырады. Бағалау дескрипторлары:
Қалыптастырушы бағалау: Бағдаршам Қабілетті және белсенді оқушыларға жасыл түстіжұлдызшалар беру. Аз белсенді оқушыларға сары түсті және қолдауға мұқтаж оқушыларға қызыл түсті жұлдызшалар беру. Доппен орындалатын жалпы дамыту жаттығулары Оқушылардың (Ұ,Ө)бүкіл кешен бойы денесін түзу ұстайтынына көз жеткізіңіз Бір-бірінен 1 м қашықтықта қойылған зат арасымен доп домалату. Жаттығудың орындалуын көрсету:кегельдерді оң және сол жағынан айналып өтіп, допты саусақтардың әлсіз қимылымен төменнен жоғары қарай итеру. Бірінші оқушы допты үшінші кегельге домалатып жеткізген кезде келесі оқушы қозғалысын бастайды. Тепе-теңдік-орындық үстімен жүру, ортасында керілген жіптің астымен өту. Нұсқау: басы жіпке тимес үшін барынша төменірек еңкею қажет. Биіктетілген тірек үстінде динамикалық тепе-теңдікті сақтауға назар аудартады. Оқушылармен тепе-теңдік сақтау ережесін еске түсіреді-алға қарап, басты еңкейту қажет. Алға жүгірген күйде, оң және сол бүйірімен арқаннан секіру. Оқушыға көрсеткен кезде арқанға жақынырақ секіру керектігіне, мұның қимылдарды ұтымды жасауға мүмкіндік беретініне назар аудартады. Аяқтарды бір уақытта және екпінмен серпуге және қолдардың сермеу қимылдарына назар аударады. «Тым-тырақай» қимыл-қозғалыс ойыны Ойыншылар қол ұстасып шеңберге тұрады. Шеңбер ортасында ұстайтын бала тұрады. Барлығы 1-3 дейін санап зал ішінде тым-тырақай жүгіре жөнеледі. Ұстаушы балаларды қуып жетіп, ұстауға тырысады. | берілген сұрақ жауапты орындайды Сұрақ жауап арқылы сұраққа жауап береді, Көрсетілген волейбол ережелерін топ бойынша түсіндіреді допты төменнен, жоғарыдан қабылдау техникасын орындайды; -жұптық жұмыста допты жерге түсіріп алмай қағады; -допты тастағаннан кейін жоғарыдан береді; -допты үстінен қағып серіктесіне береді; | Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ «Бағдаршам» ҚБ «От шашу» | Кең, таза кеңістік. Оқушылардың саны бойынша диамтері 20 см )доптар, доптарға арналған себеттер. Тапсырма орындау сызбасы. Гимнастикалық орындықтар (ені 20 см, биіктігі 40 см) – 3 дана. Жіп керілген тіреу. | |
Сабақтыңсоңы | Рефлексия «Таңдау мен себеп» 1.Мен сабақ қызықты, қызықсыз болды деп ойлаймын, себебі... 2. Мен сабақта: көп нәрсені, үйрендім, үйренгенім аз болды, себебі.... 3. Мен басқаларды мұқият зейінсіз тыңдадым, себебі.... 5.Мен сабақтағы өз жетістіктеріме ризамын риза емеспін, себебі ... | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. | | Рефлексия парағы |
Бөлім | | ||||||||||||||||
Педагогтың аты-жөні | | ||||||||||||||||
Күні | | ||||||||||||||||
Сынып | Қатысушылар саны | Қатыспағандар саны | |||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Командалық жұмыста көшбасшылық дағдысын дамыту | ||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 6.2.2.1 - көшбасшылық дағдылар мен команда құрамында жұмыс істей білуді анықтау және қолдана білу | ||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты |
| ||||||||||||||||
Бағалау критерииі |
| ||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||||||||
Басы | Тақырыпты, сабақ барысын, бағалау критерийлерін, сабақ мақсаттарын жария ету және түсіндіру, сабақ соңындағы рефлексия туралы ескерту. Жүгіру жаттығулары. Бір орындағы жалпы дамыту жаттығулары. | . Топ мүшелерін тағайындайды. Әр оқушы өз міндетін атқарады. Топта жұмыс істеу | Қол шапалақ Басбармақ Вербальды бағалау. | Тренинг жазылған парақшалар | |||||||||||||
Ортасы | Көшбасшылық қасиеттің не екенін түсіндіру. Эстафеталық жүгіріс туралы бейнекөрініс көрсету. Ойын кезіндегі Қ.Е. түсіндіру.. (Командалар эстафетада жарысады. Ойын түрлері: а) Қатысушылар лекке тұрып бір-бірден жүгіреді. Ойыншы айналу белгісіне дейін жүгіріп, кейін келеді, кейін келесі ойыншы жүгіреді. б) Қатысушылар бір қатарға тұрады. Мәре сызығына қарай бірге жүгіріп, бірге кері қайтып келеді. в) Бір команданың екі топшасы бір-біріне қарама-қарсы лекке тұрады. Әр жүгірісте орындарын ауыстырып отырады. Бағалау дескрипторлары: - Өз жолымен жүгіреді. - Ережені бұзбай жылдам жүгіріп өтеді. - Жарыс кезінде жылдам қозғалады Қалыптастырушы бағалау: 2+1: Оқушылар өздерінің жұптарына жүгірудегі 2 жақсы жағын және жетілдіруді талап ететін 1 сәтті айтады. | Допты ойынға қосу техникасын допсыз орындайды. Допты ойынға қосуды алдыңғы алаңнан бастап доп пен орындайды. сы жаттығуды бір адым кейін шегініп, жалғастырады. Әрбір әрекет түріне арналған үлкен, бос кеңістік. Гимнастикалық төсеніштер талаптарға сай болу керек | Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ «Бағдаршам» ҚБ «От шашу» | Доптар (түрлі мөлшерлі). Нысана ретінде түрлі қайта өңделе алатын заттар қолданыла алады: пластикалық саптаяқ / шөлмектер, картон туба / жәшіктер. | |||||||||||||
Сабақтыңсоңы | Рефлексия «3Қ» әдісі арқылы қорытындылау.
| Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. | | Рефлексия парағы |
Бөлім | | ||||
Педагогтың аты-жөні | | ||||
Күні | | ||||
Сынып | Қатысушылар саны | Қатыспағандар саны | |||
Сабақтың тақырыбы | Қауіпсіздік ережесі. Саптағы жаттығулардың элементтері | ||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 6.3.4.1 - денсаулықты нығайтуға бағытталған арнайы спорттық техника қауіпсіздігін, нормалары мен ережелерін түсіне білу | ||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар орындай алады: Қауіпсіздік ережесін біледі. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Саптағы жаттығуларды орындай алады. Оқушылардың кейбірі орындай алады: Саптағы жаттығулардың күрделі түрлерін орындай алады. | ||||
|
| ||||
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Басы | Оқушылардың психологиялық ахуалын қалыптастыру. Шеңбер құрып айнала жүгіріу жаттығуларын орындау,тыныс алу жаттығуларын орындату Жалпы дамыту жаттығулары | Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды | Қол шапалақ | Тренинг жазылған парақшалар | |
Ортасы | Саптық жаттығуларды орындау. Сап сан ретімен санап Сап бірінші, екінші, үшіншіге санал; бір тізбектен үш тізбек құра, бірінші сандағы оқушылар оң аяқпен алға; екілер орнында; үштер сол аяқпен артқа қозғалу; сап оңға, солға, кері айнал секіріп кері айнал (жаттығуды бірнеше рет қайталау). Үш тізбекген бір тізбек құра (орындарыңа, жаттығу аяқталды). Сап бірінші, екіншіге санап. Бір тізбек- тен ,екі тізбек құр. Екінші саптағы оқушылар орындарында (ара қашықтықты сақтау) бірінші саптағы оқушылар оң аяқпен алға шығу, 1-2-3 рет жаттығуды орындау (оңға, солға, кері айнал ). Жүгіру. Жүгіру жаттығуларын орындау. Сап оңға,саптық қадаммен алға бас; жәй жүріс; залды айнала жүгіру 1 айналым); оң иық алға (жылан болып жүру 2 рет); бір саптан екі сап құрау; қол жоғарыда аяқтың үшымен журу; қол белде өкшемен жүру; қол белде аяқтың ішімең және сыртымен жүру; тіземізді бүгіп қолымызды тигізу. - қолымыз артта аяғымыздың ұшын тигізіп жүгіру, қолымызды созып жартылай отыру, қолымыз белде толығымен отыру, екі сапта бір сап құрау, демалу жаттығуларын орындау терең демалу. Жаттығулар орындау. Бір саптан үш сап құрау; ара қашықтықты сақтау; сап жартылай солға, - бастапқы қалып, сол аяқты қозғау бір қалыпта, басты оңға солға 4 рет қозғалту, қол иығымызда 1-2 алға, 3-4 артқа қозгалту, қолымыз кеудемізде 1-2, 3-4 қозғалту; оң қол жоғары да сол қол төменде, 1-2, келесі 3-4 рет қозғапту қопымызды аяғымыздың басына тигізу; 1-2-3 (4 бастапқы қапып); қолымыз жоғарыда 1, 2 қолымыз аяғымыздың ұшына тигізу төмең 3 отыру, 4 бастапқы қалып; «Қораздар шайқасы» ойыны: Бұл ойын үшін алдын - ала мүмкіндігінше үлкен етіп, дөңгелек сызу керек. Қарсыластар бір аяқтап жүріп, дөңгелек ішінен бір - бірін итеріп шығаруы керек. Екіншіаяғыжергетисе, олойыншыұтылғанболады. | Техника қауіпсіздігін сақтайды. Музыка сүйемелдеуімен жолақпен жүре біледі. М. Монтессори жолағында жаттығуларды орындайды.тереңге секіру кезінде тепе-теңдікті сакқтайды. Әртүрлі деңгейде баскетбол добын жүргізеді. Заттарды ұстап қалу үшін акробатика элементтерін қолданады. Акробатика элементтерінің сызбасы: көпір, жауырындай тұру, жартылай шпагат Дененің тік Ұсталуын қадағалау. Жалпы дамыту жаттығулары бұл бас,иық,қол,бел,тізе,және де аяқтың ұшына дейін жасалатын бой жазу жаттығулары. Әр бір жаттығуды төрт рет солға,төрт рет оңға қарай үш рет тен қайталау қажет. | Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ «Бағдаршам» ҚБ «От шашу» | Жүгіруге арналған жол және кең таза кеңістік. Фишкалар конустар,мұғалімге ысқырық, бор, секундомер Әрбір тапсырма үшін үлкен бос кеңістік. Мұғалімге арналған ысқырық. Аумақты белгілеу үшін фишкалар/конустар. | |
Сабақтыңсоңы | Сабақсоңындамұғалімоқушылардантөмендегі 2 сұраққажауапберулерінұсынады. « Керібайланыс» күнделігі 1.Менсабақтыңтақырыбын-----------------------------түсіндім. Оны ---------------------------------------------орындай аламын . 2. Мен -----------------------------------------------------түсінбедім, Маған ең қиыны-----------------------------------------------болды. ! | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. | | Рефлексия парағы |
Бөлім | | ||||
Педагогтың аты-жөні | | ||||
Күні | | ||||
Сынып | Қатысушылар саны | Қатыспағандар саны | |||
Сабақтың тақырыбы | Акробатиканың жеңіл элементтері | ||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 4.1.2.1 дене дамуына ықпалететінтүрліжүйеліжаттығуларменқозғалыстардыорындаусапасынарттырудытүсінужәнекөрсету | ||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар үйренеді Жалпы дамыту жаттығулардың негізін құрастыра алады (ЖДЖ). Басым көпшілігі үйренеді: Жаттығу кешенін құрастырады Кейбір оқушылар үйренеді: Көшбасшылық қабілеттерін көрсетеді | ||||
Бағалау критерииі | 1. ҚЕ сақтайды 2. ЖДЖ бірізділігін біледі | ||||
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Басы | Ұйымдастыру кезеңі, Сабақ тапсырмасын түсіндіру, қауіпсіздік ережесін еске салу, Жетістік критериін құрастыру ЖДЖ кешені затсыз Iжаттығу Б.қ. 1 -сол қадам, қол екі жақ жанарға, иілу (дем алу); 2 -б.қ. (дем шығару); 3-4 -дәл солай екінші аяпен қайталау. II.Жаттығу Б.қ. –аяқты тіктеп қол белде ,. 1 - денені солға бұру Қол екі жақта Иілу (дем алу ); 2 -б.қ. (дем шығару); 3-4 - дәл солай оңға қайталау III. жаттығу Б.қ 1 -қол белде , Сол қолды көтеру Тізегі иілу. 2 - аяқты тіктеу Қол екі жақта 3 - аяқты тізеден бүгіу Кол белде 4 - б.қ IV. жаттығу Б.қ. - тік тұрып тізеге тіреу. 1 - сол қолды жоғары көтеру, Оң аяқты артқа 2 - б.қ 3 - оң қолды жоғары Сол аяқ артқа 4 б.қ V. жаттығу Б.қ. – жерге жату 1 -қолды иіу, Сол аяқ артқа; 2 - б.қ 3 -қолды иіу, Оң аяқ артқа | Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды | Қол шапалақ | Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар | |
Ортасы | Жалпы дамытқыг жаттығулар кешенін құру негіздері Оқушылар ЖДЖ кешенін әзірлейді және орындайды. Сыныпты бірнеше топқа бөлу, әрбір топқа ширату нұсқасын ойластыруды және өз нұсқасын ұсыну тапсырмасын беру. Әрбір топқа әр түрлі бұлшық еттерге ширату жасау тапсырмасын беру. Оқушылар буындардағы негізгі қозғалыстарды анықтайды: бүгу, жазу, келтіру, бұру, бұрылыс қозғалыстары, бұрылыстар. Қосымша орындалатынакробатикалық жаттығулар. 1.Екі оқушы бір-бірінің көмегімен, рөлдерді ауыстыру арқылы қолмен жүру. 2.Жерге қолды тірей етпеттеп жатып, шынтақты бүгіп, жазу. 3.Гимнастикалық орындықтың үстімен еңбектеп жүріп өту. 4. Гимнастикалық орындықтартың үстінен екі қолмен тартыла алға жылжып өту. 5. Гимнастикалық орындықтың үстімен жүріп келе жатып, қайта қағып алу. 6. Гимнастикалық орындықтың үстімен жүріп келе жатып, допты еденге ұрып қайта қағып алу. | Тапсырманы орындайды әрі тексеріп отырады. Топтар бір-біріне ойын барысында байқаған, көрген екі жақсы орындаған жағын айтып, ұсыныс түрінде бір тілек айтады. қарсылас топтың аумағына өтеді туды алып, кері өз аумағына жүгіріп шығады өз аумағына өткен оқушыларды ұстап үлгереді | Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ «Бағдаршам» ҚБ «От шашу» | Гимнастикалық орындықтар, Гимнастикалық маттар(төсеніш), волейбол, баскетбол доптары, гимнастикалық таяқтар. | |
Сабақтыңсоңы | Сабақтың соңында «Смайликтер» арқылы кері байланыс жүргізе отырып, «Біздің сынып керемет!» ұранымен сабағымызды қорытындылаймыз. К ері байланыс Біздің сынып керемет | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. | | Рефлексия парағы |