ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 04.12.2023
Просмотров: 19
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Күні: 17.05.2023 | Мұғалімнің аты-жөні: Имахмет Г.Қ | ||||||||||||||||||
Сынып: 7 | Қатысқандар саны: | ||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы | | | |||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 7.5.1.1 -тағам өнімдерін химиялық заттардың жиынтығы деп түсіну | ||||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Тағам өнімдерін химиялық заттардың жиынтығы деп түсінеді Тағам құрамындағы қоректік заттарды анықтайды Тағам құрамындағы қоректік заттарды ажыратады | ||||||||||||||||||
Сабақ барысы | |||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||||||||||
Басы 5 минут | Ұйымдастыру кезеңі: сәлемдесу,түгелдеу, «Жылуыңмен бөліс» атты жағымды психологиялық ахуал орнату, «Мозаика» әдісі арқылы жұпқа біріктіру. 1.Үй жұмысын тексеру. а) Мұғалім: тапсырмалардың жауаптарын сұрайды, көмекші сұрақтар береді ә) Нәтижені бағалау: тек ауызша марапатталады, не ескерту беріледі | 1.Үй жұмысын тексеру. а)Үй жұмысын өзара тексереді. - Формасы: жеке жұмыс - Құралы: оқулық, жұмыс дәптері - Оқушының іс-әрекеті: дұрыс орындалған тапсырмаға + таңбасын қояды | Нәтижені бағалау: қабілеті мен еңбегіне сәйкес ауызша бағаланады | сынып журналы, жұмыс дәптер | |||||||||||||||
Негізгі бөлім Тақырыпты ашу 15 минут | Өткен тақырыпты бекіту. 1. Мазмұны: карточкадағы тапсырма: - Формасы: жұптық жұмыс - Құралы: карточка -Оқушы: барлық оқушы қатысады, қабілетіне қарай әрқайсысы жұп жұмысына үлес қосады . І-тапсырма: Сәйкестікті табыңдар:
ІІ-тапсырма: Оқулықпен жұмыс № 5,75 есеп Екі өрнектің кубтарының қосындысы немесе айырмасы түрінде жазыңдар ІІІ-тапсырма: Оқулықпен жұмыс № 5,76 есеп Өрнекті ықшамдандар | 1.Сәйкестікті табады. 2. Әдісі: сұрақ-жауап -Ұйымдастыру формасы: жалпы сынып орындайды -Оқушы: сұрақтарға жауап береді, жауаптарын түсіндіреді, орындап келген тапсырмаларды талдайды. 3.Жұптық жұмыс. Көбейткіштерге жіктейді. -Қысқаша көбейту формулаларын пайдаланады; | Мадақтау әдісі «Басбармақ» әдісі Дәптер алмастыру арқылы өзара тексеру. Ауызша мадақтау. | Карточкалар тақта Оқушы дәптері. | |||||||||||||||
Жеке жұмыс 10 минут | Бос орындарды толтырыңыз. 1) =(_____________)( ); 2) −125=(????−5)(___________________); 3) −0,008 =(34????−0,2 )(__________________). | Тапсырманы талдайды, қатесін табады | Мадақтау | Карточка | |||||||||||||||
Соңы 10 минут | Есептер шығару(оқулықпен жұмыс) в) 1.Мақсаты: меңгерген теориялық білімдерін есептер шығаруда қолдану 2. Мазмұны: оқулықта №5,77 ; 5,78 3. Әдісі: есептер шешу 4. Формасы: жеке тақтада 6. Оқушы: көпмүшені көбейткіштерге жіктеу әдісін қолданып есептер шығарады 7. Мұғалім: қосымша сұрақтар беру арқылы оқушыға бағыт береді 8. Нәтиже: ауызша марапатталады | | | | |||||||||||||||
Үй жұмысы | №5,79 | | | |