ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 04.12.2023
Просмотров: 89
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы:Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру
Бөлімі:Жай бөлшектерге амалдар қолдану | |
Педагогтің аты-жөні: | |
Күні: | |
Сыныбы:5 | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 5.1.2.16 жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру; жай бөлшектерді, аралас сандарды салыстыру; |
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар істей алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Көптеген оқуышылар істей алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Кейбір оқушылар істей алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
Бағалау критерийлері | - Аралас сандардың түрін ажыратады; Бөлшектерді қысқартуды және оларды ортақ бөлімге келтіруді біледі Бөлімдері де, алымдары да әр түрлі бөлшектерді салыстыруды біледі Аралас сандарды салыстыруды біледі.Молекулалық кинетикалық теорияның негіздері қағидаларынамысал келтіреді -Молекулалық кинетикалық теорияның негіздері қағидаларыныажырата біледі |
Құндылықтарға баулу | Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау, қарым қатынас жасау, көзқарастарына құрметпен қарау .Оқушылар өз бетімен жұмыс жасау,іздену қабілеттерін арттыру. Мәңгілік ел идеясын дамытуға тәрбиелеу. |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/ Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 5 мин. 5 мин “Ой қозғау әдісі” 5мин «Мозаика» әдісі | Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау. 1.Жай бөлшектің бөлімі мен алымы нені білдіреді? 2.Жай бөлшектің негізгі қасиетін ата. 3 . Бөлшекті қысқарту деген не? 4. Қандай бөлшек қысқартылмайтын бөлшек деп аталады? 5. Дұрыс және бұрыс бөлшектің анықтамасын бер. 6. Бұрыс бөлшектің анықтамасын бер. 7. Қандай санды аралас сан дейді? Бүкіл сыныпқа тұралы Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру видеоролик көрсетіледі Оқушылар сабақтың мақсатын анықтайды. І.Білу кезеңі. «Жасырын сұрак» әдісі арқылы топтар ұяшықтарда жасырылған сұрақтарды табады. ІІ. Түсіну. «Мозаика» әдісі арқылы тапсырмалар беріледі. Тапсырманы орындап болған топ белгілі бір жай бөлшектерге мысал келтіреді, құбылыстардың түрлерін ажырату. | Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Окушылар туралы Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру тұралы өз ойларын айтады. Оқушылар ұяшықтардағы жасырылған сұрақтарға жауап береді. Оқушылар жай бөлшектерге мысалдар келтіріп, түрлерін ажыратады. | Дескриптор Жалпы балл -1 Дескриптор -Жай бөлшектерді түрлерін ажырата алады; Жалпы балл -2 | Оқулық Аудидиск Жұмыс дәптері Оқулық Аудидиск Жұмыс дәптері Оқулық Аудидиск Жұмыс дәптері | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы. 7 мин «Мюнстенберг» әдісі 5мин | ІІІ.Қолдану. «Мюнстенберг» әдісі бойынша кестеде шыққан сөздерге байланысты құралдарды қолдана отырып тәжірибе жасау
1) 1) 2) 2) 3) 3) 4) 4) 5) ЕБҚ | Оқушылар кестедегі құралдар бойынша, тәжірибе жасайды. Оқушылар мысалдарды шешеды | Дескриптор -жай бөлшектертүрлерін бір-бірінен ажырата алады; -жай бөлшектергекүнделікті өмірден мысалдар келтіреді -жай бөлшектергекүнделікті өмірде құралдарды пайдалана отырып, тәжірибе жасай алады Жалпы балл -3 Дескриптор -Мысалды шеше алады - Алған білімдерін жинақтай алады; Жалпы балл -2 | Оқулық Аудидиск Жұмысдәптері Дәптер Тақта парақшалар | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы. 8-мин “Трек-сызба” әдісі Рефлексия 5 мин Бағалау 5мин Үй тапсырмасы | V. Жинақтау. “Трек -сызба” әдісі бойынша оқушылар кестемен жұмысжасайды. Кестені толтырыңдар
+ Плюс Сабақта қызық болған, пайдалы нәрселер жазылады – Минус Сабақта сәтсіз шыққан ,пайдасы жоқ не шамалы болды деген нәрселер жазылады ?- Қызықты- «Не білгім келеді? Не «Бұл мен үшін қызық болама деген сұрақтарға жауап келтіру. Әр тапсырманың бағалау критериилері бойынша 10 баллдық жүйемен бағалау Математика (мектеп баспасы )оқулығынан 10 беттегі кестені толтыру | Оқушылар кестемен жұмыс жасайды | Дескриптор - Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру анықтамасын біледі. - Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру айырмашылығын біледі. Жалпы балл-2 Жалпы тапсырмалар бойынша 10 балл | ДК экраны, дәптер, оқулық Стикерлер Оқулық |
Қысқамерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы:Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыру
Бөлімі:Жай бөлшектерге амалдар қолдану | |
Педагогтің аты-жөні: | |
Күні: | |
Сыныбы:5 | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыру |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 5.1.2.16 жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру,жай бөлшектерді,аралас сандарды салыстыру; |
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар істей алады: Жай бөлшектерді және аралас сандар туралы ойларын пайымдайды Көптеген оқуышылар істей алады:Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстырады Кейбір оқушылар істей алады:Жоғары деңгейлі сұрақтарды түсіндіреді |
Бағалау критерийлері | Аралас сандардың түрін ажыратады; Бөлшектерді қысқартуды және оларды ортақ бөлімге келтіруді біледі Бөлімдері де, алымдары да әр түрлі бөлшектерді салыстыруды біледі Аралас сандарды салыстыруды біледі. |
Құндылықтарға баулу | Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау, қарым қатынас жасау, көзқарастарына құрметпен қарау .Оқушылар өз бетімен жұмыс жасау,іздену қабілеттерін арттыру. Мәңгілік ел идеясын дамытуға тәрбиелеу. |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/ Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 3 мин. 5 мин. 10 мин. «Джигсо» әдісі | Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау. – жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру Сергіту сәті. Топқа бөлу. Үй тапсырмасын тексеру «Джигсо» әдісі арқылы жаңа тақырыпты меңгеру | «Қайықта» әдісі арқылы топқа бөлінеді. «Иә – жоқ» Өтілген тақырыптар бойынша мұғалімнің айтқан әр тұжырымдары дұрыс болса - «иә», дұрыс емес болса – «жоқ» деп жауап жазады. Жауаптарытексеріліп, «Шапалақсоғумен» бағаланады. «Джигсо» әдісі арқылы жаңа тақырыпты меңгеру (топтарға постерді қорғауға уақыт берілмейді, топтардың жазған пікірлері бойынша топтар ортада талқылайды, қорытынды жасайды) «Екіжұлдыз, біртілек» | Дескриптор - Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыруәдістерімен танысады. Жалпы балл -5 | Оқулық, өтілген материал бойынша дайындалған тұжырымдар Оқулық, флипчарт, маркерлер, стикерлер | ||
Сабақтың ортасы. 10 мин. 2 мин. | Интерактивті тақтада топпен ұяшық тағдау арқылы сұрақтарға жауап беру Ойынның қорытындысын шығару ЕБҚЕ | Интерактивті тақтада көрсетілген кұяшықтардан әр топтан кезекпен біреуін таңдайды.) Бақылаушы әр топтың жауабына қарай бағалау парағына белгілеп отырады. Ойынқорытындысынбағалау. | Дескриптор -Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстырумысалдар келтіреді. Жалпы балл -5 | Слайдтар Смайликтер | ||
Сабақтың соңы.Рефлексия 5-мин 10 мин Бағалау Үй тапсырмасы | Рефлексия: - Сіздер тағы қандай сұрақтар қосар едіңіздер? Жауабымен түсіндіріңіз. - Қандай сұраққа жауап беру қиынға соқты? Сабақты қорытындылау Әр тапсырманың бағалау критериилері бойынша 10 баллдық жүйемен бағалау | Әр оқушы ойларын жазады, сұрақтарын жауабымен бірге түсіндіреді Өз пікірлерін айтады Кері байланыс Не білдім? Нені білемін? Нені білгім келеді? Оқушылар әр стикерге жеке 3 сұраққа пікірлерін жазып, тиісті корзинаға салып кетеді. . | Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстырумысалдар табу, тақырыптың түйінді тұстарын қарау Жалпы тапсырмалар бойынша 10 балл | Дәптер Стикерлер (әроқушыға 3 стикер), 3 корзина | ||
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? | Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | ||||
Оқушыларға өткен білімдерін еске түсіру арқылы сұрақ қойып, жаңа тақырып мазмұнын ашуға көмек беремін. мүмкіндік беремін. Жұппен, топпен жұмыс жасау арқылы, оқушыларға бір – біріне көмектесу арқылы, түсінбей тұрған өткелден бірлесіп өту, бауырмалдық , ынтымақтастыққа баулыймын. | Жай бөлшектерді және аралас сандардықалай ажыратуы бойынша | Математика кабинетіндегі қауіпсіздік ережесі еске салынады. | ||||
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқытутуралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақкезінде, сыныпнемесежекелегеноқушылардыңжетістіктері/қиыншылықтарытуралы мен неніанықтадым? Келесісабақтарда неге назараударукерек? 1: 2: |
Қысқамерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы:Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыруға есеп шығару.
Бөлімі:Жай бөлшектерге амалдар қолдану | |
Педагогтің аты-жөні: | |
Күні: | |
Сыныбы:5 | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыруға есеп шығару |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 5.1.2.16 жай бөдшектерді ортақ бөлімге келтіру,жай бөлшектерді,аралас сандарды салыстыру; |
Сабақтың мақсаты: | Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіре алады; Жай бөлшектерді, аралас сандарды салыстыра алады; |
Бағалау критерийлері | Аралас сандардың түрін ажыратады; Бөлшектерді қысқартуды және оларды ортақ бөлімге келтіруді біледі Бөлімдері де, алымдары да әр түрлі бөлшектерді салыстыруды біледі Аралас сандарды салыстыруды біледі. |
Құндылықтарға баулу | Осы сабақта балалардың бойына сіңіруге арналған кіріктірілген оқу бағдарламасындағы құндылықтар мен ұлттық, жалпыадамзаттық құндылықтарды көрсетіңіз. Құндылықтарды дарыту … арқылы/көмегімен жүзеге асады (іс-әрекетті және/немесе тақырып мазмұнын сипаттау). |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/ Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 5 мин. 5 мин. «Миға шабуыл» әдісі | Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау. – жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру Алдыңғы оқу бойынша қайталау. «Миға шабуыл» Жай бөлшек дегеніміз не? Бөлшектің алымы дегеніміз не? Бөлшектің бөлімі дегеніміз не? Жай бөлшектерді қалай азайтамыз? | Оқушылар сұрақтарға жауап береді. | Дескриптор – сөздердің мағынасын біледі айырмашылықтарын ажырата алады Жалпы балл -2 | Оқулық, өтілген материал бойынша дайындалған сұрақтар |
Сабақтың ортасы. Үй жұмысын тексеру (5 мин) | Үйге берілген тапсырма тексеріледі: мұғалім интербелсенді тақтада есептердің шығарылу жолдары мен жауаптарын көрсетеді, ал оқушылар өз есептерін сол жауаптармен сәйкестендіреді. | Топ ережесін сақтай отырып, оқушылар математикалық шаманың өлшем бірліктерін айтады. | «Көңіл-күй шеңбері» арқылы бағаланып отырады. | Математика, 5. Шыныбеков Ә.Н. |
7 мин. Топтық жұмыс | Салыстырыңыздар. а) б) в) ; г) д) | Оқушылар топпен бірлеседы. Оқушылар мысал шешеді | Дескриптор Мысалды шеше алады. Жалпы балл -3 | |
8мин | А) бөлшегінің бөлімін өзгертпей, одан 2, 3, 4, 6 есе кіші бөлшектерді жазыңыз. Б) бөлшегінің алымын өзгертпей, одан 2, 4, 6, 8 есе үлкен бөлшектерді жазыңыз. Бөлшектерді өсу ретімен жазыңыздар: | Оқушылар мысал шешеді | Дескриптор Бөлшектерді өсу ретімен жазады Жалпы балл -3 | Даптер |
ЕБҚЕ | | | | |
Сабақтың соңы. 10мин Топтық жұмыс. «Ойлан-жұптас-бөліс» Рефлексия 10-мин Бағалау Үй тапсырмасы | Топтық жұмыс: «Ойлан-жұптас-бөліс» Жай бөлшектерді қалай қосамыз? Ең кіші ортақ бөлім дегеніміз не? Бұрыс бөлшек дегеніміз не? Дұрыс бөлшек дегеніміз не? Шеңбердегі рефлекция. Интерактивті тақтада аяқталмаған сөздер беріледі, оқушылар берілген сөйлемді толықтырады. Бүгінгі сабақта түсінгенім… Менің мықты жағым… Маған бәрінен ұнағаны… Сабақ соңында мен… Менің қолымнан келді… Ең қызықтысы… Ең қиыны…. Мен үйрендім… Мені таңқалдырды… Әр тапсырманың бағалау критериилері бойынша 10 баллдық жүйемен бағалау | «Көңіл-күй шеңбері» арқылы бағаланып отырады. Әр оқушы ойларын жазады, сұрақтарын жауабымен бірге түсіндіреді Өз пікірлерін айтады . | Дескриптор Сабақ соңында әр оқушының жинаған «Көңіл-күй шеңберлері» саналады. Жалпы балл -2 Жалпы тапсырмалар бойынша 10 балл | Дәптер Стикерлер (әр оқушыға 3 стикер), |
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? | Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | ||
Оқушыларға өткен білімдерін еске түсіру арқылы сұрақ қойып, жаңа тақырып мазмұнын ашуға көмек беремін. мүмкіндік беремін. Жұппен, топпен жұмыс жасау арқылы, оқушыларға бір – біріне көмектесу арқылы, түсінбей тұрған өткелден бірлесіп өту, бауырмалдық , ынтымақтастыққа баулыймын. | Математикалық шамалардың өлшем бірліктерін оқушылардың меңгеруі бойынша | Математика кабинетіндегі қауіпсіздік ережесі еске салынады. | ||
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аудару керек? 1: 2: |
Қысқамерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы:Жай бөлшектерді косу және азайту
Бөлімі:Жай бөлшектерге амалдар қолдану | |
Педагогтің аты-жөні: | |
Күні: | |
Сыныбы:5 | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Жай бөлшектерді косу және азайту |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 5.1.2.17 бөлімдері бірдей бөлшектерді қосу және азайтуды орындау |
Сабақтың мақсаты: |
|
Бағалау критерийлері | -Бөлімдері бірдей жәй бөлшектерді қосады және азайтады -ортақ бөлімге келтіреді -Бөлімдері өртүрлі бөлшектерді қосады және азайтады -Бұрыс бөлшектің бүтін бөлігін ажырата алады -Қысқартуды біледі |
Құндылықтарға баулу | «Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеясының құндылықтарына сай . «жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығы. Ынтымақтаса жұмыс істеуге,бірін-бірі құрметтеуге,өмір бойы білім алуға тәрбиелеу. |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/ Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 15 мин. | -Сәлемдесу -Жоқ оқушыларды белгілеу -Сынып тазалығын қадағалау «Топқа бөлу» . Стикерлерге жазылған сандар бойынша. /Жеңіл тапсырмалар: жауаптары дұрыс бөлшек, бұрыс бөлшек және натурал сандар | | | Стикерлер |
5мин «Миға шабуыл» әдісі | «Миға шабуыл» стратегиясы бойынша топтарға ортақ ауызша есептер беріледі. 1.Алымы бөлімінен кіші бөлшек ....бөлшек деп аталады. 2.Алымы бөлімінен үлкен бөлшек немесе тең бөлшек....бөлшек деп аталады. 3.Бөлшектің алымын да,бөлімін де олардың ортақ бөліміне / 1-ден өзге/ бөлуді... деп атайды. 4.Бүтін бөліктен және бөлшек бөліктен тұратын сан ....деп атайды. 5.Бұрыс бөлшекті аралас сан түрінде жазу үшін ... 6.Шаршының қандай бөлігі боялған ... , қандай бөлігі боялмаған Қалыптастырушы бағалау. «Мадақтау» | Оқушылар сұрақтарға жауап береді. | Дескриптор Жай бөлшектерді косу және азайтуанықтауды біледі. Жай бөлшектерді косу және азайтуанықтауды біледі. Жай бөлшектерді косу және азайтуесептеуді біледі. Жалпы балл -2 | Топтарға бағалау кесте А4 қағазы Оқулық «Математика-5», Есептер жинағы-5класс. |
Сабақтың ортасы. 5 мин. «Топтық жұмыс» | Сараланған тапсырмалар. І. Тапсырма 1. 1/6+3/6 2. 5/6+2/3 3. 3/4-1/2 ІІ. Тапсырма . 1. 3/8+5/8 2. 7/15-2/5 3. 5/6+1/4 | Оқушылар амалдарды орындайды | Дескриптор. Бөлімдері бірдей бөлшектерді қосады және азайтады Ортақ бөлімге келтіреді Бөлімдері әртүрлі бөлшектерді қосады және азайтады Жалпы бал -2 | Тақта, дәптер |
10мин «Басбармақ» әдісі | І- тапсырма
ІІ- тапсырма
| Оқушылар амалдарды орындайды | Дескриптор Бөлімдері әртүрлі бөлшектерді қосады Бөлімдері әртүрлі бөлшектерді азайтады Ортақ бөлімге келтіреді Жалпы балл-3 | Тақта, даптер |
Сабақтың соңы. 5мин «Өзіңізді тексеріңіз» әдісі | Сабақты қорытындылау мақсатында «Өзіңізді тексеріңіз» әдісін қолдану. Бұл мәлімет «ШЫНДЫҚ» па немесе «ЖАЛҒАН» ба? Тапсырмалар. Жай бөлшек — натурал санның бір немесе бірнеше тең бөліктерінен құралған сан; екі натурал санның қатынасы; ондық бөлшектен өзгеше аталатын арифметикалық бөлшек. | Оқушылар бұл мәлімет «ШЫНДЫҚ» па немесе «ЖАЛҒАН» ба деген сұрақтарға жауап жазады | Дескриптор -Берілген тұжырымдардың арасынан дұрыс тұжырымдарды таба алады. Жалпы балл-3 | Дәптер |
Рефлексия 5-мин Бағалау Үй тапсырмасы | Кері байланыс «Табыс баспалдағы» әдісі: кәдімгі баспалдақтың суреті, баспалдақтың 1 - баспалдағы Мен.............. БІЛЕМІН 2 - баспалдағы Мен.................. ТҮСІНЕМІН, 3 - баспалдағы Мен............. ЖАСАЙ АЛАМЫН Әр тапсырманың бағалау критериилері бойынша 10 баллдық жүйемен бағалау | | Жалпы тапсырмалар бойынша 10 балл | |
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? | Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | ||
Оқушыларға өткен білімдерін еске түсіру арқылы сұрақ қойып, жаңа тақырып мазмұнын ашуға көмек беремін. мүмкіндік беремін. Жұппен, топпен жұмыс жасау арқылы, оқушыларға бір – біріне көмектесу арқылы, түсінбей тұрған өткелден бірлесіп өту, бауырмалдық , ынтымақтастыққа баулыймын. | Жай бөлшектерді косу және азайтуоқушылырдың ажыратуына қарай | Математика кабинетіндегі қауіпсіздік ережесі еске салынады. | ||
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқытутуралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақкезінде, сыныпнемесежекелегеноқушылардыңжетістіктері/қиыншылықтарытуралы мен неніанықтадым? Келесісабақтарда неге назараударукерек? 1: 2: |