Файл: рметті ріптес 20232024 оу жылына дейін аманесен болайы! азіргі замандаы азастан тарихы 9сынып.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 10.01.2024
Просмотров: 84
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Құрметті әріптес 2023-2024 оқу жылына дейін аман-есен болайық!
Қазіргі замандағы Қазақстан тарихы 9-сынып
Білім беру ұйымының атауы | | |||||||||||||||
Пәні: | Қазақстан тарихы | |||||||||||||||
Бөлім: | 9.4. Қазақстан Республикасының дамуы ( 1997 жылдан бастап бүгінгі күнге дейін) | |||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||||||||||||
Күні: | | |||||||||||||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Қазақстан – 2030 стратегиясы – мемлекет дамуындағы жаңа кезең. Зерттеу сұрағы: «Қазақстан – 2030» Стратегиясын қабылдау қажеттілігі неден туындады | |||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.3.1.9 Ұзақ мерзімді мемлекеттік стратегияларды талдау; 9.1.1.3.Қазақстанның даму стратегиясындағы демографиялық саяаттың бағыттарын талдау: | |||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Оқушылар сабақ үдерісінде«Қазақстан–2030» даму стратегиясының басымдықтарын талқылап, маңыздылығын анықтайды. Стратегияның қорытынды көрсеткіштеріне баға береді. | |||||||||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | «Идеялар генерациясы» әдісімен арқылы коллаж ұсынып, сыныптық талқылау ұйымдастыру Ой түрткі сұрақтар: -стратегия терминін қалай түсінесіз? -стратегияларды қабылдау неге керек? -Қазақстандағы экономиканы дамытуға бағытталған стратегияларды атаңыз және олар қалай жүзеге асырылуда? -Қазақстанның экономикасын өндіруші деңгейден өңдеуші дәрежесіне жеткізу үшін не істеу керек деп ойлайсыз? Тапсырма Стратегияның туындау қажеттілігін анықтау Нұсқаулық:
Тапсырма Демографиялық саясаттың бағыттарын анықтау. | Оқушылар өз жауаптарын ұсынады ЕББҚ оқушыны өзін сыныптан шеттетілгендей сезінбеуі үшін мұғалімнің үстеліне жақын, мінез-құлқы жайлы балалардың тобына орналастыру. | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | Қазақстан тарихы. – Алматы. Атамұра. 2010ж. 5 том. Стратегия-2030 (аралық қорытындылар): https://www.youtube.com/watch?v=OHe4oT-n5z0 Стратегиялар (инфографика): http://www.inform.kz/kaz/article/2608931 Қазақстан-2030 | ||||||||||||
Жаңа білім | М Инфографикалар арқылы Қазақстанның даму стратегиясының бағыттары туралы түсіндірме жүргізу. 1.«Қазақстан-2030» стратегиясының даму бағыттары: 2.«Қазақстан-2050» стратегиясының басымдықтары Зерттеу және талдау Таратпа материалдарын ұсыну (ықшамдалған мәтін негізінде): 1) «Қазақстан -2030» стратегиясынның басым бағыттары; 2) Инфографикалар. ЕББҚ оқушыға тапсырма шығарылып беріледі. Тапсырма 3 : «Қазақстан – 2030» даму стратегиясының басымдықтарын талқылаңыз. Топқа бөлу: 1-топ: ұлттық қауіпсіздік 2-топ:ішкі саяси тұрақтылық пен қоғамның топтасуы 3-топ: шетел инвестициялары мен iшкi жинақталымдардың деңгейi жоғары ашық нарықтық экономикаға негiзделген экономикалық өсу 4-топ: Қазақстан Азаматтарының денсаулығы, білімі мен әл-ауқаты 5-топ: энергетика ресурстары 6-топ: инфрақұрылым 7-топ: кәсіби мемлекет ЕББҚ: оқушыға тапсырманың нақты бір бөлігін ерекшелеп көрсетіп беріледі. Кесте:«Қазақстан - 2030» стратегиясының басымдықтары
Таратпа материалдарын ұсыну (ықшамдалған мәтін негізінде): 1) PEST кестесіндегі «Қазақстан - 2030» Стратегиясының қорытынды статистикасы; 2) Инфографикалар. ЕББҚ оқушы (көру және есту қабілеті төмен) сұрақтарға жауапты жазбаша ұсынады. Тапсырма 4: «Қазақстан – 2030» даму стратегиясының қорытынды статистикасына талдау жүргізіңіз. PEST кестесіндегі «Қазақстан - 2030» Стратегиясы көрсеткіштерінің оң және толықтыратын көрсеткіштеріне нақты аргументтерді келтіру арқылы объективті талдау жүргізіп, даму бағыттарына сәйкес ұсыныстар береді. ЕББҚ оқушыға тапсырмаларды орындау үшін уақытты шектемелмей, оқушы жазуын соңына дейін бітіруіне мүмкіндіктер жасалады. | Оқушылар топқа бөліп, «Қазақстан – 2030» стратегиясының басымдықтарын ұсынып, кестедегі сұрақтар бойынша талдау жүргізеді. Оқушылар «Қазақстан – 2030» даму стратегиясының қорытынды статистикасына талдау жүргізеді | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады Бағалау критерийлері: «Қазақстан – 2030» даму стратегиясының басымдықтарын талқылап, көзқарастарын нақты аргументтер арқылы дәлелдейді. Бағалау критерийлері: «Қазақстан – 2030» даму стратегиясының қорытынды статистикасына талдау жүргізеді. ЕББҚ оқушы өз таңдауы бойынша қалаған сұрағына жазбаша жауап жазады.ЕББҚ оқушыға мадақтау арқылы қолдау көрсетіледі. | 2030 жылғы стратегиясының мәтіні:http://www.akorda.kz/kz/category/gos_programmi_razvitiya http://www.akorda.kz/kz/events/astana_kazakhstan/participation_in_events/kazakstan-respublikasynyn-prezidenti-elbasy-nenazarbaevtyn-kazakstan-2050-strategiyasy-kalyptaskan-memlekettin-zhana-sayasi-bagyty-atty-kaza «Қазақстан - 2030» Стратегиясының PEST кестесіндегі көрсеткіштерін талдау таблицасы. | ||||||||||||
Бекіту | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма Қазақстан – 2030 стратегиясы – мемлекет дамуындағы жаңа кезең ЕББҚ оқушы көмекші карточкалар арқылы қысқа,нақты жауапты қажет ететін сұрақтарға жазбаша жауап береді. Кері байланыс Ойды жалға.... «Қазақстан - 2030» стратегиясының қорытындылары шын мәнінде _________деңгейге жеткізді. Себебі, ____________________ бұл пікіріме дәлел бола алады. Сондықтан да, өз кезегінде «Қазақстан-2050» стратегиясын қабылдау _______________ деп санаймын | Сабақтың тақырыбын қорытындылау Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | «Ең үздік жауап» Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | Ақпараттық карточка Назарбаев Н. Ә. Тәуелсіздік белестері. – Алматы, 2003 Назарбаев Н. Ә. Ғасырлар тоғысында. – Алматы: Өнер, 1996 |
Білім беру ұйымының атауы | | ||||||||||||||||||||||
Пәні: | Қазақстан тарихы | ||||||||||||||||||||||
Бөлім: | 9.4. Қазақстан Республикасының дамуы ( 1997 жылдан бастап бүгінгі күнге дейін) | ||||||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | | ||||||||||||||||||||||
Күні: | | ||||||||||||||||||||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Қазақстанның 1997 жылдан бастап экономикалық дамуы. Зерттеу жұмысы: Қазақстан Республикасының ХХІ ғасырдағы дамуының негізгі бағыттары қандай? | ||||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.4.2.2. нарықтық экономиканың өндірістік қатынастарға әсерін талдау: 9.4.1.4. аграрлық секторды модернизациялау бағыттарын талдау; 9.4.2.4. сыртқы сауданың экономикаға әсерін зерттеу | ||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | нарықтық экономиканың өндірістік қатынастарға әсерін талдау:аграрлыұ секторды модернизациялау бағыттарын талдау; сыртқы сауданың экономикаға әсерін зерттеу | ||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||||||||||||||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Бастапқы стимул. Ой қозғау. Диалог STARTUP деген не? STARTUP – жаңа технологиялар мен инновациялық идеялар негізінде жаңадан қалыптасып жатқан бизнестердің инвестициялық жобалары Сабақ мақсаттары бағалау критерийлерін таныстыру. Өткен сабақта бойынша білімін тексеру. Таратпа парақтарға жауаптарын жазады. Өзара тексереді. | Оқушылар өз жауаптарын ұсынады | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | слайдтар Таратпа материал Назарбаев Н. Қазақстан жолы. Астана, 2007 | |||||||||||||||||||
Жаңа білім | Термин сөздерді анықтамаларымен сәйкестендіріңіз. Қысқаша шолу. Қазақстан экономикасының күшті, әлсіз жақтары, инвестициялық саясаты, «Бизнестің жол картасы – 2020» туралы презентацияларды қолданып, проблемалы баяндау: SWOT-анализ. Қазіргі Қазақстан экономикасы
ЕББҚ оқушыға тапсырмаларды орындау үшін уақытты шектемелмей, оқушы жазуын соңына дейін бітіруіне мүмкіндіктер жасалады. Мұғалім 2007 ж. тамыз айынан басталған әлемдік қаржылық-экономикалық дағдарыс туралы қысқаша түсінік беру. ЕББҚ оқушыға қосымша мобильді құрылғылар кеңінен қолданылады. Зерттеу мен талдау. «Бизнестің жол картасы – 2020» деген не? «Жол картасы-2020» бағдарламасының статистикалық мәліметтері негізінде 2 диаграмма жасау Қазақстанның ДСҰ кіруінің 3 пайдалы және 3 зиянды тұстары көрсетілген факті келтірілгенSWOT- анализ постерін жасау ЕББҚ оқушыға көмекші карточкалар арқылы қысқа,нақты жауапты қажет ететін сұрақтар ұсынылады. Интерпретация Дербес орындау
Бұл тапсырма дифференциациялау мақсатында оқушының таңдауына 6 тапсырмадан екеуін таңдау және міндетті (сары түспен белгленген) 3 тапсырманы орындауды талап етеді. Сабақ үстінде үлгермеген оқушыларға үйінде аяқтап келуіне болады | Оқушылар Қазақстан экономикасының күшті, әлсіз жақтары, инвестициялық саясаты, «Бизнестің жол картасы – 2020» туралы презентацияларды қолданып, проблемалы баяндайды Жұптық жұмыс жасауда ЕБҚ оқушыларға жұпты таңдауда қолдау көрсетіледі Оқушылар кескін картаға кем дегенде 5 шетелдік компаниялармен бірігіп ұйымдастырылған Қазақстандағы өнеркәсіп орындарын және біздің облыстағы 3 кәсіпорынды тауып белгілейді ЕББҚ оқушы (есту, көру, ойлау қабілеті) тапсырманы саралау арқылы орындайды. | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады Критерийлері: Тапсырманың мазмұнынан ауытқымау. Постердің нақты, жеткілікті мәліметтерді қамтуы. Спикерлер саны 1-2 оқушы Топ мүшелерінің белсенді қатысуы Уақыт регламентін сақтау. Әр топ өз жұмысын таныстырады Эксперт мұғалімдер критертйлерге сәйкес өз бағасын береді Дескриптор: Қазақстан экономикасына инвестициялардың пайдасын түсіндіру және «Жол картасы-2020» бағдарламасына сәйкес болашақта дамытуды қажет ететін 3 саланы анықтау | Саяси түсіндірме сөздік. – Алматы, 2007. ДҮНИЕЖҮЗІЛІК САУДА ҰЙЫМЫ: МОЛ МҮМКІНДІК ПЕН ЗОР ЖАУАПКЕРШІЛІК. Гүлдана ҚАРЖАСОВА, Қазтұтынуодағы ҚЭУ кафедра меңгерушісі, PhD докторы. Айтқұл ҚОСЖАНОВ, Қазтұтынуодағы ҚЭУ профессоры, заң ғылымдарының кандидаты http://ult.kz/?p=5940 http://www.damu.kz/2528«БИЗНЕСТІҢ ЖОЛ КАРТАСЫ-2020» БАҒДАРЛАМАСЫ ТУРАЛЫ СҰРАҚТАР – ЖАУАПТАР | |||||||||||||||||||
Бекіту | Сабақты қорытындылау Топтық жұмыстарды критерийлерге сәйкес бағалауға қатысушы мұғалімдерді қатыстыру. Сабақ мақсаттарына жеткен жетпегенін «Тир» стратегиясы арқылы дауыс бергізіп анықтату. Үйге тапсырма |
Қазақстанның 1997 жылдан бастап экономикалық дамуы.
Білім беру ұйымының атауы | | |||||
Пәні: | Қазақстан тарихы | |||||
Бөлім: | 9.4. Қазақстан Республикасының дамуы ( 1997 жылдан бастап бүгінгі күнге дейін) | |||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||
Күні: | | |||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Халықаралық қатынастар жүйесіндегі Қазақстан. Зерттеу сұрағы: Қазақстанның жаңа әлемдегі орны қандай | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.3.2.3. Қазақстанның аймақтық және халықаралық ұйымдарымен байланыстарын талдау; 9.3.2.2. Қазақстан Республикасының халықаралық аренада танылуына бға беру | |||||
Сабақтың мақсаты | Тәуелсіз Қазақстан Республикасының халықаралық аренада танылуына баға беру; Қазақстанның аймақтық және халықаралық ұйымдарымен байланыстарын талдау | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Мұғалім әрекеті: Мұғалім әрекеті: Оқушыларға проблемалық сұрақ қою арқылы үнемі сабақ барысында оқушыларды сабақ үдерісіне белседі тартып отыру | Оқушылар өз жауаптарын ұсынады ЕББҚ маңызды кездесетін термин сөздерді атайды не жазып көрсетеді | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | слайдтар Таратпа материал Назарбаев Н. Қазақстан жолы. Астана, 2007 | ||
Жаңа білім | Жұптық жұмыс: 2 минут
Диалог барысында мұғалім толықтырулар жасайды және кері байланыс береді. Соңынан оқушылардың белсенділігін артырып отыру үшін жеке жұмыс беріледі. ЕББҚ оқушыларына (есту, көру, қабылдау деңгейі төмен)қосымша қолдау көрсету мақсатында үлестірме материал беріледі. Дерек мазмұнымен танысып ШЫҰ, ЕАЭО ұйымына мүше мемлекеттерді саяси картадан анықтаңдар Қазақстан қай ұйымға мүше емес деп ойлайсыз? Мұғалім әрекеті: Мұғалім екінші сабақты бірінші сабақта орындаған тапсырмаларға шағын толықтыру жасайды. Соңынан мұғалім оқушыларды шағын топтарға бөледі және SWOT талдау жасауды ұсынады. Топтық жұмыс: Ақпараттық дерек мазмұнын қолданып SWOT талдау жасаңдар. Оқушыларға ақпараттық дерек, SWOT талдау кестесі алгоритімі ұсынылады. Тапсырманы орындауға нұсқаулық беріледі. Тапсырманы орындауға уақыт беріледі..Мұғалім және сыныптастары тарапынан және өзара кері байланыс жасалады. Қалған оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдап отырып жұмысына толықтырады толықтырулар жасайды. Соңынан оқу мақсатына толық жету үшін оқушыларға жеке жұмыс ұсынылады. ЕББҚ оқушы өз таңдауы бойынша қалаған сұрағына жазбаша жауап жазады.ЕББҚ оқушыға мадақтау арқылы қолдау көрсетіледі. https://www.youtube.com/watch?v=x7PgcyRkMP8 Бейне материал мазмұнын және біліміңді қолданып Қазақстанның дүниежүзілік қауымдастығындағы ролі туралы 3-5 сөйлемнен қорытынды жасаңыз. | Оқушылар ШЫҰ, ЕАЭО ұйымына мүше мемлекеттерді саяси картадан анықтайды; Сабақ барысында оқушы-оқушы, оқушы-мұғалім арасында кері байланыс үнемі болады. Соңынан бүкілсыныптық талқылау Оқушыларға ақпараттық дерек, SWOT талдау кестесі алгоритімен орындайды; Оқушылар дайындық жұмыстарынан соң нәтижесін сыныптастарымен бөліседі оқушылар деректі қолданып тапсырманы орындайды. Оқушылар Қазақстанның халықаралық, дүниежүзілік қауымдастағы роліне баға береді. | Дескрипторлар 1.Қай жылдан бастап мүшлігін анықтайды 2.Деңгейін анықтайды 2.Қазақстан ның қатысын және ерекшелігі ЕББҚ оқушыға тапсырмаларды орындау үшін уақытты шектемелмей, оқушы жазуын соңына дейін бітіруіне мүмкіндіктер жасалады. Мұғалім оқушы жұмысына кері байланыс жасайды. | https://www.youtube.com/watch?v=r9E5Z7c6VxM Қазіргі Қазақстан тарихы. Хрестоматия. Б.Ғ.Аяғанның ред. Алматы. Раритет. 2010ж | ||
Бекіту | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма «Қазақстан әлемдік саясатта», «Қазақстанның әлемдік саясаттағы орны» Екі тақырыптың бірін таңдап 150 сөзден тұратын шағын эссе жазыңыз. Критерийлері: Шынайы деректер, Аргументтер мен фактілердің болуы(дәлел мен дәйек) Өзіндік қорытынды жасау Кері байланыс
| Сабақтың тақырыбын қорытындылау Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | «Ең үздік жауап» Оқушылар бағалай критерийле рімен өз деңгейлерін бағалайды | Ақпараттық карточка А4, конспект |
Білім беру ұйымының атауы | | |||||
Пәні: | Қазақстан тарихы | |||||
Бөлім: | 9.4. Қазақстан Республикасының дамуы ( 1997 жылдан бастап бүгінгі күнге дейін) | |||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||
Күні: | | |||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Халықаралық қатынастар жүйесіндегі Қазақстан. Зерттеу сұрағы: Қазақстанның жаңа әлемдегі орны қандай | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.3.2.3. Қазақстанның аймақтық және халықаралық ұйымдарымен байланыстарын талдау; 9.3.2.2. Қазақстан Республикасының халықаралық аренада танылуына баға беру | |||||
Сабақтың мақсаты | Қазақстанның сыртқы саясаттағы даму бағыттарын анықтап, баға береді | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | БСМ Оқушыларға бейнематериал ұсыныңыз. Бейнематериал төңірегінде сыныптық талқылау ұйымдастырыңыз.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары, бағалау критерийлері хабарланады. Зерттеу сұрақтарымен таныстырылады.
| Бейнематериал төңірегінде сыныптық талқылайды. Оқушылар өз жауаптарын ұсынады ЕББҚ оқушы көмекші карточкалар арқылы қысқа,нақты жауапты қажет ететін сұрақтарға жазбаша жауап береді. | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | https://www.youtube.com/watch?v=r9E5Z7c6VxM Презентация | ||
Жаңа білім | Зерттеу және талдау Қазақстанның он бес ірі халықаралық ұйымдарға мүше екенін және алты ірі стратегиялық серіктесті бар екенін сонымен қатар 139 мемлекетпен дипломатиялық байланыс орнатқанын түсіндіріп кетіңіз. «Түсін,талда,жеткіз»-мәтінмен жұмыс 1-тапсырма: оқушыларға халықаралық қатынастар жүйесіндегі Қазақстан туралы ықшамдалған мәтін ұсыныңыз. Сыныпты әртүрлі халықаралық ұйымдарға бөліңіз, мысалы: БҰҰ, ШЫҰ, ЕҚЫҰ, ТМД т.б. төмендегі критерийлер бойынша кесте толтыруларын сұраңыз.
Әр топтан бір спикер болуын қамтамасыз етіңіз. Дәлелдер мен айғақтардың келтіруін бақылап, бағыттап отырыңыз.
ЕББҚ оқушыға тапсырмаларды орындау үшін уақытты шектемелмей, оқушы жазуын соңына дейін бітіруіне мүмкіндіктер жасалады. Жеке жұмыс «Қазақстанның халықаралық ұйымдарға кірігуінің маңызы» атты тақырыбына эссе жазуды тапсырыңыз. Эссе критерийлері: Тақырыптың ашылуы; Фактілердің шынайы болуы; Нақты аргументтер келтіру; Екі жақты талдау жасау; Өзіндік көзқарастың болуы; Логикалық бірізділіктің сақталуы. ЕББҚ оқушылар негізгі термин сөздерді мәтіннен анықтайды; | Оқушылар әртүрлі халықаралық ұйымдарға бөліңіз, мысалы: БҰҰ, ШЫҰ, ЕҚЫҰ, ТМД т.б. төмендегі критерийлер бойынша кесте толтырады жұпта, сосын топтарда ең үздік жұмыс таңдап алынады, оқушылар сынып алдына шығып оқиды. ЕББҚ: оқушыға жеке жұмыс кезінде қасындағы сыныптастары және мұғалім диалог арқылы қолдау жасайды | Мұғалім оқушы жұмысына кері байланыс жасайды. топтар сынып алдында жұмыстарын қорғайды. Алдын ала құрастырылған критерийлер бойынша оқушылар бір- бірін бағалайды. Мұғалімнің кері байланысы. Оқушылар «екі жұлдыз, бір тілек» арқылы кері байланыс береді. ЕББҚ оқушы өз таңдауы бойынша қалаған сұрағына жазбаша жауап жазады.ЕББҚ оқушыға мадақтау арқылы қолдау көрсетіледі. | Мәтін Презентация Презентация | ||
Бекіту | Сабақты қорытындылау Оқушыларға берілген сөз тіркестерін пайдалана отырып, зерттеу сұрағына қорытынды жасатыңыз. Қазақстан келесі қадамдар жасады... Қазақстан ....сияқты халықаралық ұйымдардың мүшесі Қазақстан сыртқы саясатта .......басымдықтарға ие Үйге тапсырма Халықаралық қатынастар жүйесіндегі Қазақстан Кері байланыс
Осы ... мені ойландырды | Сабақтың тақырыбын қорытындылау Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | «Ең үздік жауап» Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | Ақпараттық карточка А4, конспект |
1 2 3 4 5 6 7