Файл: Мектеп айнар мектепгимназия коммуналды мемекеттік мекемесі.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 08.11.2023
Просмотров: 216
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Хат жазып үйренеміз | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||
Күні: 1.10.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: А. А. Сарбасова | |||||
Сынып: 3 «Ә», 3 «Г» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Хат жазып үйренеміз тақырыбына сүйеніп, тапсырмаларды орындау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын тапсырмалардан таба алады. | |||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | ||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | |||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Хат жазу | |||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Тақырып, мәтін | |||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Хат жазу дегеніміз не? - Мәтіннің қандай түрлері бар? | |||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||
Бағалау критерийі:
| Дескриптор:
| |||||
Алдыңғы оқу: | Диалог және монолог | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||
Ортасы: 10 минут 10 минут 2 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Хат жазып үйренеміз 1-жаттығу. Көшіріп жаз 2-жаттығу. Көшіріп жаз Сергіту сәті. «Жұмыр қылыш» 3-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі 5- жаттығу. Мәтінді оқы | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 4-жаттығу 58 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||
Қосымша ақпарат | ||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||
| | | ||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||
| ||||||
Қорытынды бағалау | | |||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Мәтіннің түрлері | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||
Күні: 17.10.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: Г. Мамыртаева | |||||
Сынып: 3 «Б» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Мәтіннің түрлері мен тақырыбына сүйеніп, оқиғаның соңын болжау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын мәтіннен таба білу алады. | |||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | ||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | |||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Мәтіннің түрлері | |||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Тақырып, мәтін | |||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Мәтін дегеніміз не? - Мәтіннің қандай түрлері бар? | |||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||
Бағалау критерийі:
| Дескриптор:
| |||||
Алдыңғы оқу: | Мәтінді бөліктерге бөлу | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||
Ортасы: 10 минут 10 минут 2 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Мәтіннің түрлері 1-жаттығу. Сөйлемді жалғастыр "Тез, ойла!" әдісі. 2-жаттығу. Сергіту сәті. «Жұмыр қылыш» 3-жаттығу. Мәтін құрастыр | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 4-жаттығу 53 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||
Қосымша ақпарат | ||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||
| | | ||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||
| ||||||
Қорытынды бағалау | | |||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Хат жазып үйренеміз | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||
Күні: 20.10.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: А. А. Сарбасова | |||||
Сынып: 3 «Ә», 3 «Г» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Хат жазып үйренеміз тақырыбына сүйеніп, тапсырмаларды орындау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын тапсырмалардан таба алады. | |||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | ||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | |||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Хат жазу | |||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Тақырып, мәтін | |||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Хат жазу дегеніміз не? - Мәтіннің қандай түрлері бар? | |||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||
Бағалау критерийі:
| Дескриптор:
3. Тапсырмаларды дұрыс орындай алады. | |||||
Алдыңғы оқу: | Бақылау диктанты. Бозторғай | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||
Ортасы: 10 минут 10 минут 2 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Хат жазып үйренеміз 1-жаттығу. Түсініп оқы 2-жаттығу. Хат жаз Сергіту сәті. «Жұмыр қылыш» 3-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 4-жаттығу 60 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||
Қосымша ақпарат | ||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||
| | | ||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||
| ||||||
Қорытынды бағалау | | |||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Хат жазып үйренеміз | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||
Күні: 20.10.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: Д. Мамыртаева | |||||
Сынып: 3 «Ә» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Хат жазып үйренеміз тақырыбына сүйеніп, тапсырмаларды орындау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын тапсырмалардан таба алады. | |||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | ||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | |||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Хат жазу | |||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Тақырып, мәтін | |||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Хат жазу дегеніміз не? - Мәтіннің қандай түрлері бар? | |||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||
Бағалау критерийі:
| Дескриптор:
3. Тапсырмаларды дұрыс орындай алады. | |||||
Алдыңғы оқу: | Бақылау диктанты. Бозторғай | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||
Ортасы: 10 минут 10 минут 2 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Хат жазып үйренеміз 1-жаттығу. Түсініп оқы 2-жаттығу. Хат жаз Сергіту сәті. «Жұмыр қылыш» 3-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 4-жаттығу 60 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||
Қосымша ақпарат | ||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||
| | | ||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||
| ||||||
Қорытынды бағалау | | |||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Сөйлемді еске түсіреміз | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | ||||||
Күні: 23.10.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: А. А. Сарбасова | ||||||
Сынып: 3 «Ә», 3 «Г» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Сөйлемді еске түсіреміз тақырыбына сүйеніп, тапсырмаларды орындау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын тапсырмалардан таба алады. | ||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | |||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | |||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | ||||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Сөйлем | ||||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Тақырып, мәтін | ||||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Сөйлем дегеніміз не? - Сөйлемнің қандай түрлері бар? | ||||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | ||||||
Бағалау критерийі: 1.Сөйлемді еске түсіреміз тақырыбына сүйеніп, тапсырмаларды орындау 2.Сөйлемнің мағынасын түсіну. 3.Тапсырмаларды дұрыс орындау. | Дескриптор: 1.Сөйлемді еске түсіреміз тақырыбына сүйеніп, тапсырмаларды орындау 2.Сөйлемнің мағынасын түсінеді. 3. Тапсырмаларды дұрыс орындай алады. | ||||||
Алдыңғы оқу: | Хат жазып үйренеміз | ||||||
Жоспар | |||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | |||||
Ортасы: 10 минут 10 минут 2 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Сөйлемді еске түсіреміз 1-жаттығу. Хабарлы сөйлемге айналдырып жаз. 2-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі Сөйлем түрлерін ажырат Сергіту сәті. «Жұмыр қылыш» 3-жаттығу. Лепті сөйлемге айналдыр | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | |||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 4-жаттығу 62 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | |||||
Қосымша ақпарат | |||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | |||||
| | | |||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | ||||||
| |||||||
Қорытынды бағалау | | ||||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |