ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 09.11.2023
Просмотров: 284
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Уақыт | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Керекті жабдықтар | |
5 мин | Кері байланыс | Өткен сабақ бойынша ойларын қысқаша шолу жасау | | |
2 мин | Топқа бөлу | Таратылған кеспе қағаздар арқылы топтарға бөлінеді | Кеспе қағаздар | |
5 мин | Постер | Квадарат теңдеулер мен теңсіздіктерге қатысты постре қорғау | Плакат маркер | |
3 мин | Екі жұлдыз бір тілек | Оқушылар жасалынған постерге баға беру және ұсыныс айту | стикерлер | |
15 мин | Тақтамен жұмыс бойынша тақтаға есептер шығару | Оқулықтағы №20,21 есептерді шығару | Оқулық, дәптер | |
12 мин | «Фишбоун» әдісі бойынша оқушылар сұрақтар дайындап,басқа топтармен алмаса отырып сұрақтарға жауап береді | Әр топ өздері деңгейлік тапсырма дайындайды және басқа топпен ауыстыады. есептерді шығару жолдарын, тиімді әдіспен шығару жолдарын талқылап, таныстырылым жасады, түсіндіреді. | Плакат, Маркер, | |
3 мин | Рефлексия «не білдім? Не білгім келеді?» | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланыстне білгілері келетінін ы не білгендерін және кері байланыс жасайды. | Стикер, Бағалау парағы | |
Не сәтті өтті? | | |||
Не сәтсіз болды? | | |||
Нені дамыта алар едім? | |
Оқуісіорынбасары:__________________________________
Сыныбы: ____9_________ Пәні: __алгебра_______ Мерзімі:_____
Сабақ тақырыбы: | Квадрат функция. |
Сабақ мақсаты: | Квадрат функция ұғымын түсіну, функция графиктерін берілген мәніне байланысты сыза білуге дағдыларын ұштау |
Табыс критерийлері: |
|
Сабақ түрі: | Қайталау сабағы |
Уақыт | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Керекті жабдықтар | |
7 мин | Ой қозғау
| Ой қозғау сұрақтары тасталады | | |
3 мин | Топқа бөлу | Таратылған кеспе қағаздар арқылы топтарға бөлінеді | Кеспе қағаздар | |
8 мин | Ментальды карта әдісі | Ментальды карта әдісі бойынша оқушылар квадрат функцияға қатысты сұрақтар қойылады және жауап береді | А 4 маркер | |
18 мин | Тақтамен жұмыс бойынша тақтаға есептер жазу | Тақтадағы есептерді шығару | Оқулық, дәптер | |
5 мин | Бағдаршам әдісі бойынша оқушылардың қаншалықты дәрежеде түсінгендерін бақылау | Оқушылар бағдаршам боойынша жақсы түсінсе жасыл, түсінсе сары, түсінбесе сары парақтарды көтереді және жасылдар қызылдарға көмек береді, түсіндіреді, түсіндіре отырып өздері түсінеді | бағдаршам | |
3 мин | «не білдім? Не білгім келеді?» | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланыстне білгілері келетінін не білгендеріне және кері байланыс жасайды. | Стикер, Бағалау парағы | |
Не сәтті өтті? | | |||
Не сәтсіз болды? | | |||
Нені дамыта алар едім? | |
Оқуісіорынбасары:__________________________________
Сыныбы: ____9_________ Пәні: __алгебра_______ Мерзімі:_______
Сабақ тақырыбы: | Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеу |
Сабақ мақсаты: | Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеумен оның дәрежесі біледі және екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеуді шешу жолдарын, графиктерін салу дағдысы қалыптастыру |
Табыс критерийлері: |
|
Сабақ түрі: | Жаңа сабақты меңгерту сабағы |
Уақыт | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Керекті жабдықтар | |
3 мин | Топқа бөлу | Таратылған кеспе қағаздар арқылы топтарға бөлінеді | Кеспе қағаздар | |
7 мин | Миға шабуыл |
| Оқулық | |
8 мин | Ментальды карта әдісі | Ментальды карта әдісі бойынша оқушылар квадрат функцияға қатысты сұрақтар қойылады және жауап береді | А 4 маркер | |
18 мин | Тақтамен жұмыс бойынша тақтаға есептер жазу | Тақтадағы есептерді шығару | Оқулық, дәптер | |
5 мин | Бағдаршам әдісі бойынша оқушылардың қаншалықты дәрежеде түсінгендерін бақылау | Оқушылар бағдаршам боойынша жақсы түсінсе жасыл, түсінсе сары, түсінбесе сары парақтарды көтереді және жасылдар қызылдарға көмек береді, түсіндіреді, түсіндіре отырып өздері түсінеді | бағдаршам | |
3 мин | «не білдім? Не білгім келеді?» | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланыстне білгілері келетінін не білгендеріне және кері байланыс жасайды. | Стикер, Бағалау парағы | |
Не сәтті өтті? | | |||
Не сәтсіз болды? | | |||
Нені дамыта алар едім? | |
Оқуісіорынбасары:__________________________________
Сыныбы: ____9_________ Пәні: __алгебра_______ Мерзімі:__ _____
Сабақ тақырыбы: | Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеу |
Сабақ мақсаты: | Ек айнымалысы бар сызықтық теңдеу мен оны шешу жолдарын, берілген теңдеудің графигін сал дағдысы қалыптасу, мәндес теңдеулердің 8қасиеттерін біледі |
Табыс критерийлері: |
|
Сабақ түрі: | Жаңа сабақты меңгерту сабағы |
Уақыт | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Керекті жабдықтар | |
7 мин | Жадылық серуен
| Жадылық серуен сұрақтары тасталады | | |
3 мин | Топқа бөлу | Таратылған кеспе қағаздар арқылы топтарға бөлінеді | Кеспе қағаздар | |
8 мин | Джиксо әдісі | Бұл әдісі бойынша оқушылар тақырыпты бөліп оқып, бір-біріне түсіндіреді | А 4 маркер | |
18 мин | Тақтамен жұмыс бойынша тақтаға есептер жазу | Тақтадағы есептерді шығару | Оқулық, дәптер | |
5 мин | Жарты ай әдісі бойынша оқушылардың қаншалықты дәрежеде түсінгендерін бақылау | Туған айларға толық айлар көмек береді | айлар | |
3 мин | «не білдім? Не білгім келеді?» | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланыстне білгілері келетінін не білгендеріне және кері байланыс жасайды. | Стикер, Бағалау парағы | |
Не сәтті өтті? | | |||
Не сәтсіз болды? | | |||
Нені дамыта алар едім? | |
Сыныбы: ____9_________ Пәні: __алгебра_______ Мерзімі:__ _____
Сабақ тақырыбы: | Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеу |
Сабақ мақсаты: | Ек айнымалысы бар сызықтық теңдеу мен оны шешу жолдарын, берілген теңдеудің графигін сал дағдысы қалыптасу, мәндес теңдеулердің 8қасиеттерін біледі |
Табыс критерийлері: |
|
Сабақ түрі: | Жаңа сабақты меңгерту сабағы |
Уақыт | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Керекті жабдықтар | |
7 мин | Жадылық серуен
| Жадылық серуен сұрақтары тасталады | | |
3 мин | Топқа бөлу | Таратылған кеспе қағаздар арқылы топтарға бөлінеді | Кеспе қағаздар | |
8 мин | Джиксо әдісі | Бұл әдісі бойынша оқушылар тақырыпты бөліп оқып, бір-біріне түсіндіреді | А 4 маркер | |
18 мин | Тақтамен жұмыс бойынша тақтаға есептер жазу | Тақтадағы есептерді шығару | Оқулық, дәптер | |
5 мин | Жарты ай әдісі бойынша оқушылардың қаншалықты дәрежеде түсінгендерін бақылау | Туған айларға толық айлар көмек береді | айлар | |
3 мин | «не білдім? Не білгім келеді?» | Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланыстне білгілері келетінін не білгендеріне және кері байланыс жасайды. | Стикер, Бағалау парағы | |
Не сәтті өтті? | | |||
Не сәтсіз болды? | | |||
Нені дамыта алар едім? | |
Сыныбы: