ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.12.2023
Просмотров: 963
Скачиваний: 4
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Өзін- өзі тексеру 7 мин. | (Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру | Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. | Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. | Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны |
Өткен білімді еске түсіру | (Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. | Бір-біріне сұрақтар қояды. Сыныптастарының пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасайды. Осы тапсырманы орындау арқылы оқушылардың айтылым дағдысы қалыптасады | Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. | Интербелсенді тақта |
Мағынаны ашу. 26 мин. | Сөздік жұмысы | Жазылым Кәсіби- профессиональный Көңілсіз-грустный Бағыт-бағдар-направление Кірбің-недовльство,досада Қызығады-интересоваться Тәрбие-воспитание Қуанады-радоваться Ұзақ-долго Тыңдау-слушать | | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері Сөздік |
| №1- тапсырма: Жеке жұмыс | Айтылым Сұрақтарға жауап береді. Өз пікірін ортаға салады. Қолы босаған уақытында айналыстаын сүйікті ісімен бөліседі. Хобби деген сөзге топтастыру жасайды. | Дескриптор: Жалпы – 3 балл. -Сұраққа жауап береді «Бағадршам» тәсілі | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері |
| Тапсырма: Жұптық жұмыс Оқулықта берілген тапсырмаларды орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. 3-тапсырма Топтық жұмыс Мұғалім оқушыларды топпен жұмыс жасауға, сын тұрғысынан ойлау дағдысын қолданып пікрін білдіруге баулиды. 2-тапсырма Жеке жұмыс Мұғалім оқушыларға бағыт- бағдар береді. 4-тапсырма Жеке жұмыс Тапсырма Ойтаразы | Тыңдалым Айтылым Мұғалімнің тақырып бойынша қойған сұрақтарына жауап беріп, диалог ұйымдастырады. «Блум таксономиясын» қолданады. Тыңдалым Айтылым Топқа бөлініп, тапсырмаларды орындайды. 1-топ: Түйінді ойды анықтайды. Тыңдалым мәтінінің мазмұын бойынша түйінді ойын анықтап, постер қорғайды. 2-топ: «Аквариум» тәсілі арқылы мәтіннің идеясын анықтайды. 3-топ: «Шеңбердегі доп» тәсілі арқылы мәтін мазмұнын айтады. «Зымыран сұрақтар» құрастырып, сыныптастарын қойып шығады. Сұрақ «иә» немесе "жо«" деген жауапты қажет ететін болуы керек. Жазылым Айтылым Айқындауыш мүшелер бойынша берілген сызбаны толтырып, айтып береді. Айқындаыш мүшенің түрлеріне тоқталып, әр қайсысына бір- бір мысалдан келтіреді. Жазылым Айтылым Суреттерге қарап, мәтінге қатысты суреттерді тауып, берілген сөздремен сөйлем құрастырады. Айқындауыш мүшелерді қолданады. «Ыстық орындық» тәсілі арқылы тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді. Айтылым «Әңгімелесетін әріптестер» тәсілі арқылы бүгінгі өтілген тақырып бойынша әр оқушы бір- бір сұрақтан қойып шығады. Тақырыпты пысықтап, өз ойларын айтып, қорытындылайды. | Дескриптор: Жалпы - 4 балл. -Сұхбаттасады «Бес саусақ» тәсілі Дескриптор 5 балл -Мәтін оқиды -Сипаттайды -Түйінді ойды айтады -Негізіг ойды анықтайды -Мазмұнын игереді «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор 3 балл -Сызба толтырады Анықтайды «Тазалық» тәсілі Дескриптор 3 балл -Сұраққа жауап береді «Бағдаршам» әдісі Дескриптор 3 балл -Сұрақ дайындайды. | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері Слайдтар Суреттер тапсырмасы Кесте Сызба |
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. | «Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үй тапсырмасы | Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. 5- тапсырма | Мұғалім оқушыларды «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды. Яғни «Дұрыс келісемін», «Толықтырамын, басқа көзқарасым бар». | |
Қысқамерзімді жоспар
№32-сабақ.
Бөлім: | 13. Бос уақыт – қоғам дамуының көрсеткіші. Мұқағали Мақатаев «Сағатым қайда, сағатым?» өлеңі |
Педагогтің аты-жөні: | |
Күні: | |
Сыныбы:11 | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | 4. Демалыс мәдениеті |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 11.3.2.1 ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің (мақала) құрылымы мен рәсімделуін білу, жанрлық және тілдік ерекшеліктерін талдау; 11.4.1.1 ғылыми және публицистикалық стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, шағын мақалажазу; |
Сабақтың мақсаты: | ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің (мақала) құрылымы мен рәсімделуін біледі, жанрлық және тілдік ерекшеліктерін талдай алады; ғылыми және публицистикалық стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, шағын мақалажазады; |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 7 мин. | (Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру | Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Психологиялық ахуал Бір-бірімізді тыңдаймыз. 1 шапалақ Тәртіпті боламыз. 2 шапалақ Белсенділік танытамыз. 3 шапалақ | Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. | Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны | |
Өткен білімді еске түсіру | (Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Ммұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады. | Бір-біріне сұрақтар қояды. Сыныптастарының пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан Осы тапсырманы орындау арқылы оқушылардың айтылым дағдысы қалыптасады | Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. | Интербелсенді тақта | |
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. | Сөздік жұмысы | Жазылым Пайдалану- использовать Күтпеген-нежданные Сескену-опасаться Бейнет-мука, мучение Күрсіну-вздыхать | | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері Сөздік | |
Ж аңа білім | Тапсырма: Жеке жұмыс | Оқылым Айтылым Мәтінді оқып, жоспар құрады. Әр бөлімнің тірек сөзін анықтайды. Олардың мағынасын «Қос жазба» күнделігінде түсіндіреді. | Дескриптор: Жалпы – 3 балл. -Мәтін құрайды «Бас бармақ» тәсілі | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері | |
| 10- тапсырма: Жұптық жұмыс Оқулықта берілген тапсырмаларды орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. 6-тапсырма Топтық жұмыс Мұғалім оқушыларды топпен жұмыс жасауға, сын тұрғысынан ойлау дағдысын қолданып пікрін білдіруге баулиды. 7-тапсырма Жеке жұмыс Мұғалім оқушыларға бағыт- бағдар береді, толықтырады. Тапсырма Жеке жұмыс Оқушылардың қате кеткен тұстарына көмектеседі. 9- тапсырма Жеке жұмыс Қосымша тапсырма Жеке жұмыс 11- тапсырма Ойтаразы | Айтылым Диалогты аяқтайды. Сұраққа жауап береді. «Джесси Джентильдің диаграммасын» қолданып, сұхбатқа түседі. Оқылым Айтылым Топқа бөлініп, тапсырмаларды орындайды. 1-топ: Диаграмма жасайды. Менталды карта дайындайды. 2-топ: «Графикалық органайзер» әдісі арқылы тапсырма орындайды. 3-топ: Әр түрлі деңгейдегі сұрақтар құрастырады. Айтылым Мәтін мазмұны бойынша сәйкестікті табады. Жазылым Айтылым Ғылымда, спортта, бизнесте және т.б. салаларда жетістікке жеткен жастар туралы мәлімет жинап, презентация дайындайды. Айтылым «Тапқырлар мен көңілділер» кешінің сценарийін топпен құрастырады. Мектепте өткізу үшін ұсыныс жасайды. Жазылым «Менің бос уақытым» бес минуттық эссе жазады. Эседе айқындауыш мүшелердің түрлерін қолдануға тырысады. Жазылым «Шығу парағын» пайдаланып, берілген сұрақтарға жазбаша жауап береді. Тақырып бойынша қорытындылайды. | Дескриптор: Жалпы - 4 балл. -Диалог құрады. Смайликтер тәсілі Дескриптор 5 балл -Топтастырады -Сөздердің мағынасын анықтайды -Түсіндіреді -Сұрақ құрастырады «Шапалақтау» тәсілі Дескриптор 3 балл -Сұраққа жауап береді «Өзін- өзі бағалау» тәсілі Дескриптор 3балл -Талдайды «Алма ағашы» тәсілі | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері Слайдтар Суреттер тапсырмасы Кесте Сызба | |
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. | «Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім оқушылардың рефлексиясын тыңдайды. | Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. Үй тапсырмасы 8 -тапсырмалар | Мұғалім оқушыларды «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды. | |
Қысқамерзімді жоспар
№33-сабақ.
Бөлім: | 13. Бос уақыт – қоғам дамуының көрсеткіші. Мұқағали Мақатаев «Сағатым қайда, сағатым?» өлеңі |
Педагогтің аты-жөні: | |
Күні: | |
Сыныбы:11 | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | 5.Уақыт- сыншы |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 11.3.2.1 ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің (мақала) құрылымы мен рәсімделуін білу, жанрлық және тілдік ерекшеліктерін талдау; 11.4.1.1 ғылыми және публицистикалық стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, шағын мақалажазу; |
Сабақтың мақсаты: | ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің (мақала) құрылымы мен рәсімделуін біледі, жанрлық және тілдік ерекшеліктерін талдай алады; ғылыми және публицистикалық стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, шағын мақалажазады; |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 7 мин. | (Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру | Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Психологиялық ахуал Бір-бірімізді тыңдаймыз. 1 шапалақ Тәртіпті боламыз. 2 шапалақ Белсенділік танытамыз. 3 шапалақ | Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. | Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны | |
Жаңа сабаққа кіріспе | (Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. | Бір-біріне сұрақтар қояды. Сыныптастарының пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан Осы тапсырманы орындау арқылы оқушылардың айтылым дағдысы қалыптасады | Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. | Интербелсенді тақта | |
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. | Сөздік жұмысы | Жазылым Сыншы-критик Сәске-позднее утро Ымырт-сумерки Бесін-после полудня Іңір-ранний вечер Қамсыздандыру-обеспечивать Өз еркімен-добровольно | | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері Сөздік | |
| Тапсырма: Жеке жұмыс | Айтылым Мұғалімнің қойған сұрақтарына жауап береді. «Кубизм» тәсілін пайдаланып жастар мәселесіне сипаттама жасайды. | Дескриптор: Жалпы – 3 балл. -Ойын айтады -Сипаттайды -Тірек сөздерді пайдаланады «Табыс сатысы» тәсілі | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері | |
| №1- тапсырма: Жұптық жұмыс Оқулықта берілген тапсырмаларды орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. 6-тапсырма Топтық жұмыс Мұғалім оқушыларды топпен жұмыс жасауға, сын тұрғысынан ойлау дағдысын қолданып пікрін білдіруге баулиды. Тапсырма Мұғалім бағыт-бағдар береді. 2- тапсырма Жеке жұмыс 3- тапсырма Жеке жұмыс 4- тапсырма Жеке жұмыс Ойтаразы | Оқылым Айтылым Мақал- мәтелді оқып, уақыт өлшемдерін сыныптас досымен жұп құрып, түсіндіреді. Ойларын айтып, сұхбаттасып, кластерге түсіреді. Оқылым Жазылым Айтылым Топқа бөлініп, тапсырмаларды орындайды. 1-топ: «Дискуссиялық карта» әдісін пайдаланып, мәтін мазмұны бойынша пікірін білдіреді. 2-топ: «Дөңгелек стол» арқылы тақырыпты ашатын мәтін құрайды. 3-топ: Тақырыпқа қатысты сурет бойынша мәтін құрайды. Айтылым Суреттерге қарап ақыт өлшемдерін айтады, болжайды. Жазылым Айқындауыш мүшелерді қосып сөйлемді қайта құрастырып жазады. Тыңдалым Мәтінді тыңдап, мәтін мазмұны бойынша «Жуан, жіңішке» сұрақтарды пайдаланып, сұрақ құрастырады. Оны сыныптасыран қойып, мазмұнын ұғады. Жазылым Мәтіннен уақыт мөлшерін анықтайтын сөздерді жазып, оларды сипаттайды. Жазылым «Шығу парағын» пайдаланып, сұрақтарға жазбаша жауап береді. Тақырып бойынша қорытынды жасайды. | Дескриптор: Жалпы - 4 балл. -Топтастырады «Бас бармақ» тәсілі Дескриптор 5 балл -Топтастырады -Сөздердің мағынасын анықтайды -Түсіндіреді -Мәтін құрастырады «Шапалақтау» тәсілі Дескриптор 3 балл -Сұраққа жауап береді «Алма ағашы» стратегиясы. | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері Слайдтар Суреттер тапсырмасы Кесте Сызба | |
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. | «Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үй тапсырмасы | Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. 35 -тапсырмалар | Мұғалім оқушыларды «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды. Яғни «Дұрыс келісемін», «Толықтырамын» | |
Қысқамерзімді жоспар
№34-сабақ.
Бөлім: | 13. Бос уақыт – қоғам дамуының көрсеткіші. Мұқағали Мақатаев «Сағатым қайда, сағатым?» өлеңі |
Педагогтің аты-жөні: | |
Күні: | |
Сыныбы: | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | 6. Уақыт- сыншы. |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 11.3.3.1 әдеби шығармада көтерілген әлеуметтікқоғамдық мәселеге баға беру және әлем әдебиеті үлгілерімен салыстыру 11.4.6.1 мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазу |
Сабақтың мақсаты: | әдеби шығармада көтерілген әлеуметтікқоғамдық мәселеге баға береді және әлем әдебиеті үлгілерімен салыстыра алады; мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазады. |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 7 мин. | (Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру | Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Психологиялық ахуал Бір-бірімізді тыңдаймыз. 1 шапалақ Тәртіпті боламыз. 2 шапалақ Белсенділік танытамыз. 3 шапалақ | Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. | Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны | |
Жаңа сабаққа кіріспе | (Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. | Бір-біріне сұрақтар қояды. Сыныптастарының пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан Осы тапсырманы орындау арқылы оқушылардың айтылым дағдысы қалыптасады | Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. | Интербелсенді тақта | |
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. | Сөздік жұмысы | Жазылым Мәселе- проблема Еліктеу-подражать Әдет-привычка Қуаныш-радость Жақсылық-доброта Жамандық-плохое Адалдық-верность | | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері Сөздік | |
Ж аңа білім | Тапсырма: Жеке жұмыс | Оқылым Айтылым «Сандар сөйлейді» әдісі. Мәтіннен берілген сандарға қатысты мәліметтерді тауып, оқиды. Ол сандардың мәнін ұғып, түсіндіреді. | Дескриптор: Жалпы – 3 балл. -Сипаттайды -Түсіндіреді «Білім қоржыны» тәсілі | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері | |
| 8- тапсырма: Жұптық жұмыс Оқулықта берілген тапсырмаларды орындатады, бақылайды. Тапсырма Топтық жұмыс Мұғалім оқушыларды топпен жұмыс жасауға, сын тұрғысынан ойлау дағдысын қолданып пікрін білдіруге баулиды. Тапсырма Жеке жұмыс Мұғалім бағыт-бағдар береді. Түсінбеген тұстарына көмектеседі. 7- тапсырма Жеке жұмыс Қосымша ақпарат көздерінен мәлімет береді. 9- тапсырма Жеке жұмыс 11- тапсырма Жұптық жұмыс 12- тапсырма Ойтаразы | Айтылым Үйдегі жасы үлкен адаммен ақылдаса отырып, диалогты әрі қарай жалғасытрады. Айқындауыш мүшелерді қолданады. Негізгі ойды анықтайды. Жұптасып сұрақтарға жауап береді, пікір алысып, тақырып төңірегінде сұхбаттасып, ой бөліседі. Айтылым Топқа бөлініп, тапсырмаларды орындайды. 1-топ: «Сиқырлы қоржын» ойыны. Берілген сөздермен тақырыпқа қатысты сөйлем құрайды. 2-топ: Тақырып бойынша түйінді сөйлемдер айтады. 3-топ: «Уақыт- сыншы» Постер қорғайды. Айтылым Дұрыс және дұрыс емес ақпараттарды анықтайды. Айтылым Уақыт өлшемдерін атап, сағатқа айналдырады. Түсіндіреді. Талдайды. Айтылым Уақыт өлшемдерін тауып, олардың атауы неге байланысты туғанын айтады. Уақыт өлшемдерінің тәуліктің қай мезгіліне тура келетінін анықтайды. Айтылым Табиғатпен байланысты уақыт өлшемдері туралы диалогты мұғалім мен оқушы болып жалғасытрады. Этикеттік оралымдарды қолданады. Айтылым «Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесі. | Дескриптор: Жалпы - 4 балл. -Сұхбат құрады «Бес саусақ» тәсілі. Дескриптор 5 балл -Топтастырады -Сөздердің мағынасын анықтайды -Түсіндіреді -Сөйлем құрастырады «Бағдаршам» тәсілі Дескриптор 3 балл -Мәтін жазады | 11-сынып оқулығы, жұмыс дәптері Слайдтар Суреттер тапсырмасы Кесте Сызба | |
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. | «Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үй тапсырмасы | Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. «Сәйкестендіру кестесін» құрастырып келеді. 10- тапсырма | Мұғалім оқушыларды «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды. Яғни «Дұрыс келісемін», «Толықтырамын, басқа көзқарасым бар». | |