ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 07.11.2023
Просмотров: 337
Скачиваний: 9
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Визуалды өнер Пән: көркем еңбек Сынып: 6 | МГ № 199 Мұғалімнің аты-жөні : Қозытай Аяжан Қалмаханқызы | |||||
Күні: 02.09.2022 | Қатысқандар: Қатыспағандар саны: | |||||
Сабақтыңтақырыбы: | Портрет жанры. Портрет түрлері | |||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | 6.1.3.1. Шығармашылық идеяларды іске асыру мақсатында ақпарат көздерін өз бетінше таңдап, қолдану (оның ішінде ақпараттық-коммуникативтік технологияны қолдану арқылы) | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар:портрет жанры мен портрет түрлері туралы біледі; Оқушылардың басым бөлігі:портрет жанры мен портрет түрлерін жасауда ақпарат көздерін қолданады; Кейбір оқушылар:портрет түрлерін өз бетінше орындайды; | |||||
Бағалау критерийлері | - портрет жанры мен портрет түрлері туралы мәліметтерді меңгереді; - шығармашылық идеыларды іске асыруда ақпарат көздерін тиімді пайдаланады; Портрет жанрының өзіндік ерекшелігін анықтайды; Түрлі ақпарат көздері арқылы портрет жанрындағы картиналарды қарастырып, оның түрлерін зерттейді; | |||||
Тілдік мақсаттар | Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: портрет, жанр. Пән лексикасы және терминология: Портрет, автопортрет, жанр, бейнелеу өнер бағыттары. Диалогқа/жазуға қажетті сөз тіркестері …….бейнелеу барысында ……. қолданылды. Бұл шығарма ...... көмегімен орындалды. Автопортрет идеясы жақсы көрсетілген, себебі….. Менім ойымша қолданылған материал ….. әсерлі, себебі Диaлогтер мен жaзу үшін қолдaнылaтын тіркестер:
| |||||
Құндылықтарға баулу | Қазақстандық патриотизм мен азаматтық жауапкершілік құрмет, ынтымақтастық, ашықтық, өмір бойы білім алу | |||||
Пәнаралықбайланыстар | Сызу, бейнелеу өнері | |||||
Алдыңғымеңгерілген білім | Портрет түрлерін біледі | |||||
Сабақбарысы | ||||||
Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері | Сабақтажоспарланғаніс-әрекет | Ресурстар | ||||
Сабақтың басы 2мин 3мин | «Қол жесті» әдісі арқылы психологиялық ахуал туғызу; Оқушылар шеңберге тұрып, топқа бөлінеді. Әрбір топқа бір-бірін тану үшін 30 секунд беріледі.. Топқа бөлу «Адасқан әріптер» әдісі 1-топ «Портрет» 2- топ «жанр» 3- топ «Портрет түрі» 1 тапсырма. «Жасырын суреттер» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын ашу. - суреттерде кімдер бейнеленген? - адамдардың суретін салу қалай аталады? -суреттерде қандай түстер қолданылған? ҚБ «Қол сигналы» әдісі Оқушыларға сұрақ қойю арқылы білімін тексеру. 1. Бейнелеу өнерінің түрлерін атта? 2. Кескіндеме, оның жанырлары туралы айт? 3. Пейзаж деген не? 4. Натюрморт қандай мағынаны білдіреді? 5. Тақырыптық сурет туралы айт? | қима қағаздар с уреттер | ||||
Сабақ ортасы 15 мин 15 мин | Жаңа сабақ Портрет- бейнелеу өнерінің адамды бейнелейтін жанры. Салтанатты портрет- арнайы сәнді киінген, сымбатты адамды бейнелейді. Камералық портрет – адам қарапайым, табиғи қалыпта бейнеленеді. Топтық портрет – екі немесе бірнеше адам бейнеленеді. Жұптық портрет – ерлі-зайыптылар, туған- туыстар,жолдастар бейнеленеді. Автопортрет – суретшінің өзін бейнелеуі. Ой шақыру. Картиналарды қарастырып, келесі сұрақтарды қою ұсынылады: :
3 Бұл картина арқылы қандай идея және көңіл- күй берілген? Суретші бізге не айтқысы келді? 2- тапсырма. Топтық жұмыс «Сұраққа жетіп алу» әдісі.
Дескрипторлар:
ҚБ «Бағдаршам» әдісі 3 -тапсырма. Саралау тапсырмасы «Портрет» әдісі Жеке жұмыс: Портретке адамның бет бейнесін салу Дескрипторлар:
ҚБ «Бас бармақ» әдісі Портрет жанрының түрлерін оқушылармен бірге мысал негізінде қарастырып өту ұсынылады.
Презентация: Оқушылар өздерінің зерттеу жұмысын таныстырады. Оқушылар әрбір таныстырылымнан кейін сұрақтар қоя алады Сабақты бекіту.
Қорытынды әңгіме жүргізу. | постер, маркер А3 қағаз, қарындаш | ||||
Сабақтыңсоңы 5 мин | Кері байланыс «Бір сөзбен» стратегиясы Оқушылар өздеріне берілген 12 сөздің ішінен, өздерінің бүгінгі сабақтағы жағдайын сипаттайтындай 3 сөзді таңдап айтады. *Төзімсіздік, *Ашу, * Қуаныш, * Немқұрайлылық,*Қанағаттану, *Шабыт, *Зерігу,* Алаңдау, * Тыныштық, * Сенімділік, * Сенімсіздік, *Рахаттану. | | ||||
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетіжоғарыоқушыларғақандайтапсырмаларқоюдыжоспарлапотырсыз? | Бағалау – оқушылардыңматериалдымеңгерудеңгейінтексеружоспарыңыз? | Денсаулықжәнеқауіпсіздіктехникасыныңсақталуы | ||||
Саралау тапсырмасы жеке жұмыста «Портрет» әдісі арқылы жүргізілді. Оқушылар барлығыпортретке адамның бет бейнесін салу ережелеріне сүйене отырып, мұғалімнің қолдауымен салады; қабілеті жоғары оқушылар адамның бет бейнесін ешқандай кeмшіліктeрсіз салады және таныстырылым жасайды көрсeтеді; | «Қол сигналы» әдісі, «бағдаршам», «Бас бармақ» әдісі арқылы бағаланады. . Кері байланыс «Бір сөзбен » әдісі арқылы жүзеге асырылады. | Қауіпсіздік техникасы ережелерін, АКТ қолдануда қауіпсіздік шараларын еске түсіру және сақтау | ||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта дифференциация дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? | Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||
| ||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 1 Бөлім: Визуалды өнер | МГ № 199 | ||||||
Күні: 07.09.2022 | Мұғалімнің аты-жөні: Қозытай Аяжан Қалмаханқызы | ||||||
Сынып: 6 | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | | |||||
Сабақ тақырыбы | Қазақстандық суретшілердің шығармашылығындағы портрет | ||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 6.1.2.1 Әлем және қазақ ұлттық мәдениетіндегі өнер, қолөнер мен дизайн туындыларының ерекшеліктері туралы білімі мен түсінігін көрсету. | ||||||
Сабақ мақсаттары |
| ||||||
Жетістік критерийлері | Отандық суретшілердің картиналарын зерттейді. Қазақстандық суретшілердің портреттеріндегі ерекшеліктерді анықтайды. Қазақстандық суретшілердің жұмыстарының негізінде эскиз орындайды. Өнер, қолөнер, дизайн туындыларының әлемдік және ұлттық ерекшеліктерін анықтайды | ||||||
Тілдік мақсаттар | Портреттерге тән ерекшеліктерін сипаттайды. Оқушылар келесі сұраққа жауап береді:
| ||||||
Құндылықтарды дарыту | Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілік | ||||||
Пәнаралық байланыстар | Қазақстандық тарихи қайраткерлердің портреттерін зерттейді. | ||||||
АКТ қолдану дағдылары | Бұл сабақ аясында АКТ дағдылары қарастырылмайды | ||||||
Бастапқы білім | Оқушылар осыдан бұрын портрет жанрымен таныс | ||||||
Сабақ барысы | |||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | | |||||
Сабақтың басы | Сұрақтарға жауап бер: «Абай» портреті. Оқушыларға қазақ ақыны Абай Құнанбаевтың әртүрлі суретшілермен салынған үш портретін қарастырады:
Сабақ мақсаты және бағалау критерийлерімен танысу. | | |||||
Сабақтың ортасы | Шоқан салған суреттер оның ғылыми еңбектеріне байланысты этнографиялық сипатқа ие болғандықтан, оларды түгелдей кәсіптік өнерге жатқызбайды. Шоқан салған сурет. Ш.Уәлиханов. Қазақстанның реалисттік бейнелеу өнері Н.Г.Хлудовтың (1850-1935) есімімен байланысты. Қазақстанға 1877 жылы келген ол географиялық экспедицияға қатысып, бірнеше акварель және кескіндеме полотноларын жасады. Ұлттық колориты мен этнографиялық жағынан үстірттігіне қарамастан Хлудов шығармалары көркемдік құндылыққа ие болды. А.Бортников. «Жайлаудағы Хлудов» Н.Г.Хлудовтың бейнелеген суреттері;
қазақтардың тұрмыс-тіршілігі 1929 жылы Түрксіб құрылысынан Алматыға жас жұмысшы, бұрынғы қойшы Ә. Қастеев оқуға келді. Оның әкелген суреттерінен темірқанат талаптың болашағы зор екендігі көрінді. «Соңғы хабар» Абай портреті «Томар» колхозы Кескіндемелік жұмыстары қазақтың кең даласында болып жатқан өзгерістерді шынайы бейнелеген суретшілер; - Ә. Қастеев, - Н.Крутилников, - Е.Сидоркин, - Ш.Кенжебаев, - С.Мәмбиев, - Қ.Телжанов, - М. Кенбаев, - М. Лизогуб және басқа суретшілер Суретшілер қоршаған ортада және бүкіл әлемде болып жатқан оқиғаларды бақылап әрі талдай отырып, сезім, тебіреніс әсерлерін өз туындылары арқылы көрсетуге тырысады. Ә. Қастеевтің шығармашылығының бір бөлігі қазан революциясынан кейінгі халық өмірін бейнелейтін кескіндеме шығармалары. Олардың қатарына мына картиналар жатады: «Бие сауу», «Құдықтың басындағы бай мен жарлы», «Қалың малға сатылған қыз», «Шөп шабу», «Колхоздың сүт фермасы», «Колхоз тойы», «Колхоз қырманы». Суретші Ә. Қастеев халық батыры, Амангелді Иманов тақырыбына өз шығармасынан ерекше орын берген. Бұл шығармалар қатарына «А.Имановтың портреті», «Амангелдінің шабуылы» атты композициялары жасады. Қазақ бейнелеу өнерінде суретші Ә.Ысымайлов шығармашылығы көрнекті орын алады.Алғашқы ұлттық график-суретші Ә. Ысымайловтың творчествосы, қазақтың профессионалдық бейнелеу өнерімен қатар қалыптасты. Ол кескіндеме, графика, газет-журналдарды көркемдеу салаларын қатар алып жүрді. Суретшінің 20 жылдардағы еңбектері индустриалды Қарағанды мен туған жер табиғатының көріністерін бейнелеуге арналды. 30 жылдары тушьпен салынған еңбектерінде «Қарағанды», «Қарағанды шахтерлары» шахтерлер өмірін бейнелейді. Оның карикатурасы мен плакаттары («Теңіздің ар жағынан», «Жарылып кетті») терең мағыналы сынға құрылған Қазақстандық суретші Гульфайрус Исмаилованың «Қазақ вальсі» картинасын қарастырыңыздар.
Абрам Черкасский «Дина Нурпеисова и Джамбул»Сабур АбдрасуловичМамбеев «Девушка у окна»Килибаев Нурлан "Орлан" Талқылау үшін сұрақтар:
Бағалау критерийі Білім алушы • Өнер, қолөнер, дизайн туындыларының әлемдік және ұлттық ерекшеліктерін анықтайды Ойлау дағдыларының деңгейі Қолдану Тапсырма Визуалды элементтерді қолданып, берілген тізімнің ішінен бір анимация түріне сюжет таңдап, кейіпкердің нобайын жасаңыз. A) ермексазды анимация B) көлеңкелі театр C) саусақты қуыршақтар D) таяқшалы қуыршақтар Мысалы: Дескриптор Білім алушы — сюжет құруда түрлі идеялар ұсынады; — анимациядағы дизайн туындыларының ерекшеліктерін көрсетеді; — анимация түрлерін анықтайды Қазақстандық суретшілердің жұмыстарына ұлттық колорит кейіпкерлердің мінездері және т.б.. Практикалық тапсырма. Бағалау критерийлері:
Оқушылардың практикалық тапсырмалары альбомда орындалады. | http://magnolia.kz/articles/3442-vstrecha-zhambyla-i-diny.html https://www.youtube.com/watch?v=w49I4Uwe02A http://nurlankilibayev.blogspot.com/p/blog-page_17.html https://www.youtube.com/watch?v=aqdLtJC31O0 | |||||
Сабақтың соңы | Бағалау Оқушылардың аяқталған жұмыстарын бір жерге жинаңыз. Оқушылар өздерінің жұмысы мен сыныптастарының жұмысын белгілі бір дескрипторлар бойынша бағалайды Рефлексия: Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді: - нені білдім, нені үйрендім? - нені толық түсінбедім? - немен жұмысты жалғастыру қажет? | | |||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | |||||
Саралау іріктелген тапсырмалар, нақты бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес қолдау көрсету, оқу материалдары мен ресурстарын оқушылардың жеке қабілеттерін есепке ала отырып іріктеу (Гарднердің жиындық зият теориясы) түрінде болуы мүмкін. Саралау уақытты ұтымды пайдалануды есепке ала отырып, сабақтың кез-келген кезеңінде қолданыла алады | Сұрақтар қою. Бірін-бірі бағалау | Денсаулық сақтау технологиялары. Сергіту сәттері мен белсенді іс-әрекет түрлері. Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары | |||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? | Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз. | ||||||
| |||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Визуалды өнер Күні: 09.09.2022 Сынып: 6 | МГ № 199 Мұғалімнің аты-жөні: Қозытай Аяжан Қалмаханқызы Қатысқандар: Қатыспағандар: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Сызықты портрет. | ||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 6.1.6.2 Бірқатар заманауи және дәстүрлі емес материалдарды білу, оларды өңдеу мен пайдаланудың тиімді жолдарын (немесе әдістерін) анықтау | ||||
Сабақтың мақсаты | 1.Қоршаған ортаның визуалды элементтері мен өнердің көркем тәсілдерін анықтау керектігін түсінеді. 2.Қоршаған ортаның визуалды элементтері мен өнердің көркем тәсілдерін таңдай алады. 3. сызықты сурет жасау барысында визуалды элементтерді сенімді қолдану; өнер көркем тәсілдері арқылы сызықты сурет портретін орындау. | ||||
Бағалау критерийі | -қоршаған ортаның визуалды элементтерін біледі. -өнердің көркем тәсілдерін анықтайды. -өз идеяларын жеткізу үшін өнердің көркем тәсілдерін таңдайды және қолданады. | ||||
Тілдік мақсаттар | Материалды ұсыну барысында сабақта қозғалған жаңа терминологияларды қолдану. Сұрақтарды қою және мысалдарды келтіре отырып, оларға аргументті жауап беру. Сызықтық портрет, пейзаж, натюрморт, жанр Пән лексикасы, терминология және диалог/жазу үшін қажетті сөз тіркестері:
| ||||
Құндылықтарға баулу | Тарихтың мәдениет пен тілдің біртұтастығы Әртүрлі дәуірде, әртүрлі елдердің суретшілерімен жасалған туындыларды талдау арқылы толеранттылықты дәріптеу. | ||||
Пәнаралық байланыс | Бейнелеу, математика, сызу, геометрия, тарих | ||||
Алдыңғы білім | Кескін туралы біледі.Қазақстандық суретшілердің шығармашылығындағы портреттер туралы біледі | ||||
Сабақ барысы | |||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||
Сабақтың басы (5 мин) | 1.«Комплементтердің бұрқасыны»арқылы оқушылардың назарын сабаққа аудару. 2 Портреттердің түрлері бейнеленген суреттер арқылы топқа бөлу. «Салтанатты», «Камералық» 3. «Менен сұрақ, сенен жауап» әдісі арқылы алдыңғы білімді пысықтай отырып, жаңа сабақтың тақырыбын хабарлау. | Шаттық шеңберінде тілек айту | |||
Сабақтың ортасы (27 мин) | Сызықты портерт Анри Матисстің "Женшина с распущенными волосами" және В.Серовтың "Портрет балерины Т.Карсавинной" деген картиналарын қарастыр. Ұқсастықтарын анықта. - Суретшілер екі кейіпкердің мінезін қалай суреттеген? -Кейіпкердің мінезін суреттей аласыңдар ма? Қандай визуалды элементтері арқылы анықтай алдыңыздар? -Бір сызықтың көмегімен адамның мінезін келтіруге болады ма? "Сызық мінезі, көркемдік мүмкіндіктер" түсінігімен таныстырамыз. Сызық мінезі - суретшінің көңіл-күйін, сезімін білдіреді. Анри Матисс "Мен бұл сызыққа ештеңе қоса алмаймын, ештеңе ала алмаймын" деген сөзімен келісесіздер ме? Талқылау: - Суретші бұл суретті салу үшін қандай материал қолданды? Сызықты портрет жұмыстарын қарастыр: - Кейіпкердің мінезін суретте? Ол немен айналысады? Қалай ойлайсыңдар? -Оның көңіл-күйін қандай сызық арқылы суреттер едіңіздер? Мысалдар: - суретші қандай материалдар қолданған? «Джиксо» әдісі (ТЖ) бойынша оқулықпен жұмыс жасау. 1 топ сызықты сурет деген не анықтама беру. 2 топкөркем туындының барлық бөліктерін сәйкестендіру арқылы пропорцияға сипаттау. ҚБ:«Отшашу» әдісі «Бір минут» әдісі (ЖЖ). Мақсаты:өзін өзі басқару;ойлаудағдыларын қалыптастыру. 1-тапсырма: 1 топ: Портрет салуға жаттығу үшін қажетті кезеңдерді ата. 2 топ: Пропорцияларды сақтау қажеттілігі анықтау. Саралау тапсырмасы: Портрет салу негізгі кезеңдері бойынша жұмыс жасау, портрет салу. 1.Сопақша дөңгелек салып, оны сызықтармен бөледі. 2 .Мұрын орналасатын жерде, бағдарлы штрихтар салып,көздің орнын белгілейді. 3. Көздің ішкі қиығын тік сызық түсіріп,ерін езуін белгілейді және ерінді толық сызып, құлақтың контур сызығы мен шаш жиектерін белгілеп,көмекші сызықты өшіріп нобай дайындайды. Дескриптор: -Портрет салу кезеңдерін біледі. - Мұрын орналасатын жерді штрихтап салуды үйренеді. - Көздің орнын белгіледі. - құлақтың контур сызығы мен шаш жиектерін белгілейді. ҚБ «Басбармақ» әдісі Тапсырма Жіпті немесе сымды қолданып, берілген тізімінің ішінен бір көңіл күйді таңдап (белгілеу керек), өз автопортретіңізді орындаңыз. A) Қуанышты B) Қайғылы C) Агрессивті D) Енжарлық Мысалы: Дескриптор Білім алушы — нақты көңіл күйді таңдайды; — жіпті немесе сымды қолданады; — өз автопортретін жасайды. | Портрет салу негізгі кезеңдері жазылған парақша | |||
Сабақтың соңы (5 мин) | «Иә- жоқ» стратегиясы 1. Сызықты сурет дегеніміз не ? 2. Пропорция дегеніміз не ? 3. Портрет салу кезеңдерінің үлгісі жұмыстың орындалуына өз септігін тигізе ме? 4. Бейнеленген адамдарға деген көзқарастар қалай енгізіледі. 5.Портрет салу кезеңдері нешеге бөлінеді? | Иә, жоқ белгісі | |||
| Рефлексия «Алма ағашы» қызыл алма жасыл (көк) алма сары алма. | Алма ағашы суреті, алмалар | |||
(3 мин) | | ||||
Саралау –сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз. Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? Саралау тапсырмасы 2 тапсырма Портрет салу негізгі кезеңдері бойынша жұмыс жасайды. 1 топ сопақша дөңгелек салып оны сызықтармен бөледі. 2 топ мұрын орналасатын жерде, бағдарлы штихтар салып,көздің орнын белгілейді. 3 топ Көздің ішкі қиығын тік сызық түсіріп,ерін езуін белгілейді және ерінді толық сызып, құлақтың контур сызығы мен шаш жиектерін белгілеп,көмекші сызықты өшіріп нобай дайындайды. | Бағалау- сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырасыз? ҚБ:»Отшашу»ҚБ «Басбармақ» әдісі Рефлексия «Алма ағашы» | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау Партада дұрыс отыру, құрал жабдықтарды бір- біріне дұрыс беру, қауіпсіздік ережесін сақтау. | |||
Сабақ бойынша рефлекция | Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз. | ||||
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәре (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақты бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері / қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |