Файл: Мектеп айнар мектепгимназия коммуналды мемекеттік мекемесі.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 08.11.2023
Просмотров: 232
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Бақылау диктанты. «Сауысқанның белгісі» | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | ||||||
Күні: 22.12.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: А. Сарбасова | ||||||
Сынып: 3 «Ә», 3 «Г» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Сауысқанның белгісі мәтіні туралы түсінік беру. Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын берілген тапсырмалардан таба білу | ||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | |||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | |||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | ||||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Сауысқанның белгісі | ||||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Көп мағыналы | ||||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Сөйлем мүшелері дегеніміз не? - Дауыссыз дыбыстар нешеге бөлінеді? | ||||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | ||||||
Бағалау критерийі: 1.Сөйлем мүшелерін ажырата алу. 2.Сөздердің мағынасын түсіну. 3.Тапсырмаларды дұрыс орындау. | Дескриптор: 1. Сөйлем мүшелерін ажырата алады. 2.Сөздердің мағынасын түсінеді. 3.Тапсырмаларды орындайды. | ||||||
Алдыңғы оқу: | Көп мағыналы сөздер | ||||||
Жоспар | |||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | |||||
Ортасы: 10 минут 2 минут 10 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Бақылау диктанты. «Сауысқанның белгісі» тақырыбы бойынша тапсырмалар беріледі, сол тапсырмалар төңірегінде оқушылар талдайды. Пікір алысу арқылы тапсырманы орындап түсінгендерін бір-біріне жеткізеді. | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | |||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | |||||
Қосымша ақпарат | |||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | |||||
| | | |||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | ||||||
| |||||||
Қорытынды бағалау | | ||||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Сөз құрамы | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | ||||||
Күні: 26.12.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: Д.Мамыртаева | ||||||
Сынып: 3 «Ә» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Сөз құрамы туралы түсінік қалыптастыру. Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын берілген тапсырмалардан таба білу | ||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | |||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | |||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | ||||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Сөз құрамы | ||||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Сөз құрамы | ||||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Сөз құрамы дегеніміз не? - Сөздердің қандай түрлері бар? | ||||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | ||||||
Бағалау критерийі: 1. Сөз құрамын ажырата алу. 2.Сөздердің мағынасын түсіну. 3.Тапсырмаларды дұрыс орындау. | Дескриптор: 1. Сөз құрамын ажырата алады. 2.Сөздердің мағынасын түсінеді. 3.Тапсырмаларды орындайды. | ||||||
Алдыңғы оқу: | Сөз құрамын еске түсіреміз | ||||||
Жоспар | |||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | |||||
Ортасы: 10 минут 2 минут 10 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Сөз құрамы 1-жаттығу. Сөз құрамына талда. Сергіту сәті. «Жаттығу жасау» 2-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі Сөз құрамына талда. 3-жаттығу. Сөйлем құрастырып жаз. | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | |||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 4-жаттығу 5 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | |||||
Қосымша ақпарат | |||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | |||||
| | | |||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | ||||||
| |||||||
Қорытынды бағалау | | ||||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Сөз құрамы | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | ||||||
Күні: 27.12.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: А. Сарбасова | ||||||
Сынып: 3 «Ә», 3 «Г» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Сөз құрамы туралы түсінік қалыптастыру. Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын берілген тапсырмалардан таба білу | ||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | |||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | |||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | ||||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Сөз құрамы | ||||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Сөз құрамы | ||||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Сөз құрамы дегеніміз не? - Сөздердің қандай түрлері бар? | ||||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | ||||||
Бағалау критерийі: 1. Сөз құрамын ажырата алу. 2.Сөздердің мағынасын түсіну. 3.Тапсырмаларды дұрыс орындау. | Дескриптор: 1. Сөз құрамын ажырата алады. 2.Сөздердің мағынасын түсінеді. 3.Тапсырмаларды орындайды. | ||||||
Алдыңғы оқу: | Сөз құрамын еске түсіреміз | ||||||
Жоспар | |||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | |||||
Ортасы: 10 минут 2 минут 10 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Сөз құрамы 1-жаттығу.Сөйлемдерді көшіріп жаз Сергіту сәті. «Жаттығу жасау» 2-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі Жұрнақ жалғап жаз. 3-жаттығу. Сөз құрамына талда 4-жаттығу. Өлеңді көшіріп жаз. 5-жаттығу. Тиісті қосымшаны қойып жаз. | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | |||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | |||||
Қосымша ақпарат | |||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | |||||
| | | |||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | ||||||
| |||||||
Қорытынды бағалау | | ||||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Түбір сөз және туынды сөз | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | ||||||
Күні: 09. 01.2018 | Мұғалімнің аты – жөні: Д. Мамыртаева | ||||||
Сынып: 3 «Ә» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Түбір сөз және туынды сөз туралы түсінік қалыптастыру. Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын берілген тапсырмалардан таба білу | ||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | |||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | |||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | ||||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Түбір сөз және туынды сөз | ||||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Сөз құрамы | ||||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Түбір сөз және туынды сөз дегеніміз не? - Сөздердің қандай түрлері бар? | ||||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | ||||||
Бағалау критерийі: 1. Түбір сөз және туынды сөзді ажырата алу. 2.Сөздердің мағынасын түсіну. 3.Тапсырмаларды дұрыс орындау. | Дескриптор: 1. Түбір сөз және туынды сөзді ажырата алады. 2.Сөздердің мағынасын түсінеді. 3.Тапсырмаларды орындайды. | ||||||
Алдыңғы оқу: | Сөз құрамы | ||||||
Жоспар | |||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | |||||
Ортасы: 10 минут 2 минут 10 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Түбір сөз және туынды сөз 1-жаттығу.Түбірі мен қосымшасын тауып белгіле Сергіту сәті. «Жаттығу жасау» 2-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі Өлеңді жатқа жаз. 3-жаттығу. Туынды сөзді теріп жаз 4-жаттығу. Жұмбақты шеш. | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | |||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 5-жаттығу 9 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | |||||
Қосымша ақпарат | |||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | |||||
| | | |||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | ||||||
| |||||||
Қорытынды бағалау | | ||||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Түбір сөз және туынды сөз | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | ||||||
Күні: 09. 01.2018 | Мұғалімнің аты – жөні: Д. Мамыртаева | ||||||
Сынып: 3 «Ә» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Түбір сөз және туынды сөз туралы түсінік қалыптастыру. Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын берілген тапсырмалардан таба білу | ||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | |||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | |||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | ||||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Түбір сөз және туынды сөз | ||||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Сөз құрамы | ||||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Түбір сөз және туынды сөз дегеніміз не? - Сөздердің қандай түрлері бар? | ||||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | ||||||
Бағалау критерийі: 1. Түбір сөз және туынды сөзді ажырата алу. 2.Сөздердің мағынасын түсіну. 3.Тапсырмаларды дұрыс орындау. | Дескриптор: 1. Түбір сөз және туынды сөзді ажырата алады. 2.Сөздердің мағынасын түсінеді. 3.Тапсырмаларды орындайды. | ||||||
Алдыңғы оқу: | Түбір сөз және туынды сөз | ||||||
Жоспар | |||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | |||||
Ортасы: 10 минут 2 минут 10 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Түбір сөз және туынды сөз 1-жаттығу. Туынды сөзді теріп жаз Сергіту сәті. «Жаттығу жасау» 2-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі Түбірі мен қосымшасын тауып белгіле 3-жаттығу. Туынды сөзді тауып қосымшасын белгіле 4-жаттығу. Көп нүктенің орнына тиісті түбірді қойып жаз | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | |||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 5-жаттығу 10 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | |||||
Қосымша ақпарат | |||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | |||||
| | | |||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | ||||||
| |||||||
Қорытынды бағалау | | ||||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |