Файл: Мектеп айнар мектепгимназия коммуналды мемекеттік мекемесі.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 08.11.2023
Просмотров: 226
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Сөз және оның мағынасы | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||
Күні: 24. 11. 2017 | Мұғалімнің аты – жөні: Д. Мамыртаева | |||||
Сынып: 4 «А» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Сөз және оның мағынасы туралы біледі | |||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Сөз және оның мағынасына берілген тапсырманы орындай алады | ||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Сөз және оның мағынасына түсінеді | ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Сөз және оның мағынасына көңіл бөліп, мағынасын түсінеді | |||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Сөз және оның мағынасы | |||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Сөз және оның мағынасы | |||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Сөз және оның мағынасы деген не? | |||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||
Бағалау критерийі:
| Дескриптор:
| |||||
Алдыңғы оқу: | Қыстырма сөздердің тыныс белгісі | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||
Ортасы: 30 минут 2 минут | Жаңа сабақ. Сөз және оның мағынасы тақырыбы бойынша тапсырмалар беріледі, сол тапсырмалар төңірегінде оқушылар талдайды. Пікір алысу арқылы тапсырманы орындап түсінгендерін бір-біріне жеткізеді. Сергіту сәті «Жаттығу жасау» | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||
Соңы: 3 минут | Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||
Қосымша ақпарат | ||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||
| Смайликтер арқылы бағалаймын. | | ||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||
| ||||||
Қорытынды бағалау | | |||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Сөйлем мүшелерінің байланысы | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||||
Күні: 27.11.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: А. Сарбасова | |||||||
Сынып: 3 «Ә», 3 «Г» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Сөйлем мүшелерінің байланысы тақырыбына сүйеніп, тапсырмаларды орындау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын таба алады. | |||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | ||||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | ||||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | |||||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Сөйлем мүшелерінің байланысы | |||||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: | |||||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Бастауыштан кейін сызықша неге қойылады ? - Сөйлем мүшелерінің байланысын қалай білеміз? | |||||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||||
Бағалау критерийі: 1. Сөйлем мүшелерінің байланысы тақырыбына сүйеніп, тапсырмаларды орындау 2. Сөйлем мүшелерінің мағынасын түсіну. 3.Тапсырмаларды дұрыс орындау. | Дескриптор: 1. Сөйлем мүшелерінің байланысы бойынша тапсырмаларды орындау 2. Сөйлем мүшелерінің мағынасын түсінеді. 3. Тапсырмаларды дұрыс орындай алады. | |||||||
Алдыңғы оқу: | Сөйлем мүшелерінің байланысы | |||||||
Жоспар | ||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||||
Ортасы: 10 минут 2 минут 10 минут 10 минут | Жаңа сабақ: Сөйлем мүшелерінің байланысы 1-жаттығу. Сөйлем мүшелерінің байланысын көрсет. 2-жаттығу. Сөздерден сөйлем құрастырып жаз. Сергіту сәті. «Жаттығу жасау» 3-жаттығу. Сұрақ арқылы талда. 4-жаттығу. "Тез, ойла!" әдісі Сөйлем құрастыр. | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||||
Соңы: 3 минут | Үйге тапсырма: 5-жаттығу 89 бет Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||||
| | | ||||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||||
| ||||||||
Қорытынды бағалау | | |||||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Шығарма | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||
Күні: 27.11.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: Д. У. Мамыртаева | |||||
Сынып: 3 «Ә» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Шығарма жоспары мен тақырыбына сүйеніп, оқиғаның соңын болжау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын мәтіннен таба білу алады. | |||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | ||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | |||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Мәтіннің жоспары | |||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Тақырып, мәтін | |||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Мәтін дегеніміз не? - Мәтінге жоспарды қалай құрамыз? | |||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||
Бағалау критерийі:
| Дескриптор:
| |||||
Алдыңғы оқу: | Сөз және оның мағынасы | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||
Ортасы: 10 минут 20 минут 2 минут | Жаңа сабақ: Шығарма тақырыбы бойынша тапсырмалар беріледі, сол тапсырмалар төңірегінде оқушылар талдайды. Пікір алысу арқылы тапсырманы орындап түсінгендерін бір-біріне жеткізеді. Сергіту сәті | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||
Соңы: 3 минут | Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||
Қосымша ақпарат | ||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||
| | | ||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||
| ||||||
Қорытынды бағалау | | |||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Мағынасы қарама-қарсы сөздер | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||
Күні: 28.11.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: Д. У. Мамыртаева | |||||
Сынып: 4 «А» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Мағынасы қарама-қарсы сөздер тақырыбына сүйеніп, оқиғаның соңын болжау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын мәтіннен таба білу алады. | |||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | ||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | |||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Қарама-қарсы | |||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Тақырып, мәтін | |||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Қарама қарсы дегеніміз не? | |||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||
Бағалау критерийі:
| Дескриптор:
| |||||
Алдыңғы оқу: | Шығарма | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||
Ортасы: 10 минут 20 минут 2 минут | Жаңа сабақ: Мағынасы қарама-қарсы сөздерге байланысты тапсырмалар төңірегінде оқушылар талдайды. Пікір алысу арқылы тапсырманы орындап түсінгендерін бір-біріне жеткізеді. Сергіту сәті | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||
Соңы: 3 минут | Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||
Қосымша ақпарат | ||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||
| | | ||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||
| ||||||
Қорытынды бағалау | | |||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |
Тексерілді:
Пәні: Қазақ тілі Cабақ: Көпмағыналы сөздер | Мектеп: «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемекеттік мекемесі | |||||
Күні: 30.11.2017 | Мұғалімнің аты – жөні: Д. У. Мамыртаева | |||||
Сынып: 4 «А» | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: Көпмағыналы сөздер тақырыбына сүйеніп, оқиғаның соңын болжау Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын мәтіннен таба білу алады. | |||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді | ||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады | ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: Тақырыпты оқып, түсінгендерін айта алады. | |||||
| Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Көпмағыналы сөздер | |||||
| Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Тақырып, мәтін | |||||
| Талқылауға арналған сұрақтар : - Көпмағыналы сөздер дегеніміз не? | |||||
| Не себепті ... деп ойлайсыз ? Ишара: | |||||
Бағалау критерийі:
| Дескриптор: 1.Көпмағыналы сөздер тақырыбына сүйеніп, оқиғаның соңын болжайды. 2.Мәтіннің мағынасын түсінеді.
| |||||
Алдыңғы оқу: | Мағынасы қарама-қарсы сөздер | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||
Басы: 2 минут 3 минут | Оқушылармен амандасу, оларды түгелдеу. «Ыстық ықылас» «Кім жылдам?» әдісі арқылы өткен сабаққа шолу жасалады. | | ||||
Ортасы: 10 минут 20 минут 2 минут | Жаңа сабақ: Көпмағыналы сөздерге байланысты тапсырмалар төңірегінде оқушылар талдайды. Пікір алысу арқылы тапсырманы орындап түсінгендерін бір-біріне жеткізеді. Сергіту сәті | оқулық, оқушы анықтамасы А4 ақ қағаз, қаламсап оқулық, дидактикалық материалдар | ||||
Соңы: 3 минут | Кері байланыс: «Сұрақтар легі» | стикер | ||||
Қосымша ақпарат | ||||||
Саралау – оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) | ||||
| | | ||||
Рефлексия Сабақ мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қай деңгейде өтті? Жоспарлаған саралау жақсы іске асты ма? (Тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым ? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | |||||
| ||||||
Қорытынды бағалау | | |||||
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекеленген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкіндік қандай ақпарат білдім. 1. 2 . |